Domov Novinky Enlisted – nová strieľačka z druhej svetovej vojny

Enlisted – nová strieľačka z druhej svetovej vojny

Zdielať

Gaijin Entertainment, tvorca a vydavateľ hry War Thunder, oznámil Enlisted, novú tímovú PC strieľačku pre viacerých hráčov, ktorá vzniká v štúdiách Darkflow Software. Vývoj Enlisted bude poháňaný fanúšikmi a sústredí sa iba na najdôležitejšie veľké boje druhej svetovej vojny.

Enlisted bude na úvod ponúkať dve masívne kampane – bitku o Moskvu a bitku o Normandiu. Každá z kampaní bude stvárňovať viacero fáz bitiek, ktoré počas vojny trvali týždne a niekedy aj celé mesiace, ako aj špecifické postavy a adekvátne zbrane v historicky zrekonštruovaných udalostiach. Hra bude takisto ponúkať rôzne herné režimy, kde budú hráči bojovať nielen za seba, ale aj bok po boku s rotami vojakov v obrovských bitkách.

Hráči si od pondelka môžu zakúpiť prvé dve kampane (dostupné spolu alebo samostatne) ako aj balíčky zbraní a predbežný prístup do uzatvoreného beta testu, ktorý sa spustí v druhej polovici budúceho roka. Exkluzívne zberateľské zbrane sa budú predávať od 6,99 – 11,99 USD, balíčky s jednou kampaňou a s jednou zbraňou budú dostupné od 20 – 25 USD v závislosti od preferovanej zbrane. Najväčší balíček za 50 USD bude obsahovať obe kampane, všetky tri zbrane a takisto hráčom poskytne predbežný prístup k hre.

Gaijin Entertainment investuje všetky zisky z predaja Enlisted späť do vývoja ďalších máp, herných režimov a konzolových verzií. Keď predaje presiahnu sumu 250000 USD, začne sa s vývojom africkej kampane. Ďalšie kampane a nové herné prvky, o ktorých budú rozhodovať aj hráči prostredníctvom online hlasovania, sa dostanú do vývoja po dosiahnutí ďalších cieľov. Keď predaje presiahnu 1 milión USD, začne sa pracovať na konzolových verziách.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno