Domov Novinky Dropbox: Carousel App pre foto a video organizáciu

Dropbox: Carousel App pre foto a video organizáciu

Zdielať

DropboxCloudová spoločnosť Dropbox predstavila novinky na akcii v San Franciscu. Vyzerá to, že spoločnosť prichádza s pokusom zvýšiť svoju ​​líniu produktov tým, že ponúka sadu nových služieb.

Medzi nové služby patria: nové fotoaplikácie s názvom Carousel, e-mailovú službu s názvom Mailbox a nástroje balíka Microsoft Office pre spoluprácu s názvom Project Harmony. Dropbox spravil “haló” okolo aplikácie Carousel ako “jedno miesto pre všetky vaše spomienky”. Nová aplikácia bude ukladať a spravovať toľko videí a fotografií, ako môžu byť zahrnuté do cloudu Dropbox.

Carousel umožňuje používateľovi prístup k ich obrázkom pomocou akéhokoľvek Android a iOS zariadenia prostredníctvom cloudu a pomáha používateľom zdieľať fotografie ľahko a bezpečne s priateľmi a rodinou. “Sťahujeme sa z jednej aplikácie s názvom Dropbox do celej tejto rodiny aplikácií,” povedal Houston, pretože spoločnosť si kladie za cieľ vytvoriť “veľké skúsenosti, ktoré nie sú len ukladať svoje veci, ale priviesť ich k životu.”

Používatelia už nebudú musieť používať aplikácie alebo funkcie, ktoré majú limitované úložisko, ako napríklad e-mailové prílohy, aby sa mohli podeliť o svoje fotografie. Rolovacie koliesko v aplikácii tiež umožňuje používateľom pohybovať sa dopredu alebo dozadu v čase a nástroj pre zdieľanie môže byť využitý prostredníctvom ľubovoľnej e-mailovej adresy alebo telefónneho čísla, bez ohľadu na to, či má príjemca Dropbox účet.

Vývoj aplikácie a služby v okolí pôvodného úložiska a zdieľanie funkcie Dropbox je možno jeden z najúčinnejších metód pre tohto úložisko cloudovej spoločnosti a tak prilákať a udržať si zákazníkov. Dropbox rozširuje sortiment svojich výrobkov a tak sa vydáva po stopách Facebooku, Googlu a Twitteru, ktorý taktiež čím ďalej tým viac rozširuje a vyvíja ďalšie aplikácie.

Dlho očakávaná aplikácia Mailbox pre Android bol tiež predstavený spolu s novou stolnou verziu služby. Aplikácia bude používať ovládacie prvky hry založené na špeciálnych pohyboch a UI ako aplikácia iOS, a zatiaľ čo Android aplikácia je už teraz k dispozícii. Desktop verzia bude vypustená v najbližších niekoľkých týždňoch. Predstavili kombinované použitie Carouselu a MailBoxu “Môžeme poslať stovky fotografií v rovnakej chvíli,” povedal Gentry Underwood, zakladateľ e-mailovej služby Dropbox.

MailBox

V neposlednom rade bol oznámený aj nový Dropbox podporujúci editáciu a spoluprácu s nástrojmi pre Microsoft Office s názvom Project Harmony. Vďaka projektu Harmony, bude Dropbox pre podnikateľov.Budú môcť vidieť, keď iní budú prezerať rovnaký dokument Microsoft Office v reálnom čase. Dropbox pre Biznis je k dispozícii pre verejnosť práve teraz, kedy používateľ dostane dva účty, jeden pre osobné súbory a jeden pre prácu. Cena bola stanovená na 15 dolárov pre používateľa na mesiac, bez súborového limitu a minimálne pre päť používateľov.

CEO Dropboxu, Houston oznámil, že spoločnosť má 275 miliónov používateľov a takmer 700 zamestnancov. Spoločnosť sa pripravuje na initial public offering (IPO) a svojím cloudom sa zakrátko stane jedným z najlepšie financovaných a najvyššou hodnotou súkromných firiem v Silicon Valley. Dropbox v poslednej dobe zvýšil svoju hodnotu o asi 850 miliónov dolárov v hlavnom meste a jeho hodnota sa pohybuje okolo 10 miliárd dolárov.

Zdroj: Hexus

Zdielať
Predchádzajúci článokSurface 2 k dispozícii v Británii na predobjednávku
Nasledujúci článokRiešenie Ericssonu pre LTE vysielanie zmení svet reklamy
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno