Domov Novinky Do hry Pokémon GO pribudnú noví pokémoni

Do hry Pokémon GO pribudnú noví pokémoni

Zdielať

Hra Pokémon Go spôsobila doslova revolúciu a dokázala dostať z pohodlných sedačiek veľa ľudí. To potvrdzujú tiež rekordné príjmy, ktoré hra vygenerovala.

Nič netrvá večne a keďže boli vývojári naplno vyťažení staraním sa o stabilitu behu hry, hráča pomaly prestávala baviť, pretože sa v hre neukázalo nič nové, čo by ich udržalo stále rovnako zapálenými.

Znovu vzkriesiť základňu starších hráčov sa však hra pokúša práve teraz, keď sa pomocou informačného mailu z Pokémon Trainer Club účtu hráči dozvedajú, že už v niekoľkých nasledujúcich dňoch sa objaví nová (druhá) generácia pokémonov v hre.

Podľa obrázku vyššie môžeme rozoznať pokémomy Pichu a Togepi. Podľa správy teda do hry pribudnú pokemoni z regiónu Johto. Už teraz by sa mali pomaly začať liahnuť z vajíčok a čím ďalej častejšie by sme na ne mali začať narážať v prírode.

Koľko nových pokémonov do hry vo finále pribudne je však stále otázkou. Zaujali Vás noví pokémoni a vrátite sa k hraniu, alebo Vás trend hry Pokemon GO kompletne minul? Pochváľte sa do komentárov.

Zdroj: Android Police

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno