Domov Novinky Do Bratislavy zavíta Qlik Sense Tour

Do Bratislavy zavíta Qlik Sense Tour

Zdielať

Najdôležitejšie tohtoročné podujatie zamerané na oblasť business intelligence (BI) a efektívne využívanie firemných dát mieri na Slovensko. Už budúci týždeň sa v Bratislave zastaví európske turné Qlik Sense Tour, ktoré ukáže horúce novinky zo sveta BI a visual analytics. Softvérová firma Qlik, spolu so svojím najväčším regionálnym partnerom, spoločnosťou EMARK, ukážu najnovšiu funkcionalitu prelomového riešenia Sense, ktoré sa udomácňuje už aj v našich končinách.

EMARK Qlik

Podujatie, určené firmám všetkých veľkostí a oblastí pôsobenia odhalí všetko, čo je potrebné pre zavedenie modernej biznisovej analytiky. Sense Tour zároveň ukáže ako naplno využiť potenciál firemných dát, dať impulz k ďalšiemu rastu a nasmerovať firmu k vyšším príjmom. Reč bude aj o budúcnosti podnikovej analytiky a reportingu, práve tu sa totiž chystajú veľké zmeny.

Qlik Sense Tour sa uskutoční v stredu 1. júna v bratislavskom hoteli Holiday Inn. Účasť na podujatí je bezplatná. Registračný formulár a bližšie informácie nájdete TU.

Na akcii vystúpi viacero domácich aj zahraničných expertov na moderné BI a vizuálne analýzy z Qliku a EMARKu, ktorí budú hovoriť o prítomnosti, ale aj budúcnosti firemnej analytiky. Svoj priestor dostanú aj názorné ukážky riešenia Sense. Účastníci budú môcť taktiež absolvovať aj bezplatné školenie „Vlastná Qlik Sense aplikácia na počkanie“, ktoré prebehne pod taktovkou skúsených lektorov EMARKu. Workshop bude maximálne praktický, účastníci sa budú môcť naučiť pracovať s Qlik Sense, prípadne sa v práci s ním zdokonaliť.

Qlik Sense je odborníkmi považovaný za prelomovú BI platformu. Potvrdzujú to aj analytici spoločnosti Gartner, ktorí aj tento rok označili Qlik za lídra v oblasti moderného BI. Sense je postavený na inovatívnych technológiách ako asociatívne vyhľadávanie a tvorba dátových modelov, či výkonný in-memory engine. Tie riešeniu dodávajú prenikavú analytickú silu a bezkonkurenčnú rýchlosť, vďaka čomu je možné analyzovať aj veľké objemy dát so sekundovými odozvami.

Riešenie zároveň vyniká v samoobslužnosti, vďaka čomu aj pokročilé analýzy či reporting zvládne hoci aj minimálne technicky zdatný človek. Vďaka týmto inováciám užívatelia získajú bezprecedentný pohľad dovnútra firmy – na všetky kľúčové oblasti podnikania – napríklad produktivitu výroby, efektivitu obchodníkov či finančnú kondíciu.

Viac o riešení Qlik Sense sa dozviete TU.