Domov Novinky Desať hviezd slovenského internetu, ktoré bavia Slovákov

Desať hviezd slovenského internetu, ktoré bavia Slovákov

Zdielať

Chcete sa baviť? Prinášame desať hviezd slovenského internetu, ktoré bavia Slovákov a ktoré ľudí zaručene rozosmejú.

Zabavny fun smile

Čo je veľa, to je málo!

Svedok autonehody bol nadmieru vytočený správaním mladých vodičov a konkrétne jedného mladistva, ktorý spôsobil nehodu. V celom tom zmätku nevedel nájsť správne slová, čím pobavil celé Slovensko.

Generátor náhodnych slov

Relácia „Aj múdry schybí“ je známa najrozmanitejšími odpoveďami na jednoduché otázky z bežného života. Tento pán medzi nimi jednoznačne vyniká a vďaka slovnej zásobe sa stal miláčikom slovenského internetu snáď už navždy.

Hehe, to mi nevychádza

Riešiť s televíziou prebiehajúce vyšetrovanie a neprezradiť tajné informácie musí byť pre hovorcov polície niekedy poriadne ťažké. Niet sa potom čo čudovať, že sa zmýlia aj v jednoduchých počtoch.

Žabodó

Narozdiel od policajného hovorcu, tento pán je v utajovaní majster. Možno by aj chcel niečo prezradiť, ale my by sme mu jednoducho nerozumeli.

Ružový študent

Takéto mladistvá zdvíhajú morálku v slovenskom školstve. Vyhlásenie „Keby nebolo štúdium, nie som ani ja!“ isto potešilo všetkých pedagógov a rozosmialo mnohých študentov. Z tohto videa sa už hlášky pomaly dostávajú do ľudovej slovesnosti.

Gut wetr

Získal prvé miesto a má za sebou určite stovky hodín tvrdej driny. Je úplne pochopiteľné, že bežkár Stanislav Řezáč bol príliš vyčerpaný, aby si uložil myšlienky a mohol poskytnúť poriadny rozhovor. Internet sa vďaka jeho únave perfektne pobavil a v niektorých momentoch s ním aj súcitil.

Intergalaktická pani

https://www.youtube.com/watch?v=9kCqDaQjpiQ

Možnosť nahliadnuť do iných dimenzií musí byť skvelá! Táto pani by o nich vedela rozprávať pokojne celé dni.

Roko

Bývalý účastník prvej Superstar Štefan Lukáč sa najprv javil ako zlý spevák. Dnes už má na svojom YouTube kanále viac, než 8000 odberateľov, ktorí si myslia opak. Štart jeho úspešnej kariéry si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

Strýko Martinky z Turca

Láska je občas slepá, no je úplne jasné, že svojich blízkych vidíme vždy v tom lepšom svetle. Napríklad strýko známej slovenskej celebrity Martinky by si tieto tvrdenia určite nenechal vyhovoriť:

Bzum – bzum, breke – keke

Z názvu to nie je celkom jasné, ale pieseň je o vodníkovi, ktorý vyčíňa vo Váhu. Dúfame, že neublížil toľkým ľuďom, ako táto pieseň.

Zdroj: Blog

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno