Domov Novinky Dell uviedol nové redizajnované Vostrá

Dell uviedol nové redizajnované Vostrá

Zdielať

Dell oznámil uvedenie novej generácie biznis notebookov Vostro. Zariadenia z tejto kategórie sú špeciálne navrhnuté pre profesionálov, ktorí chcú výkonný pracovný stroj a sú nároční na dizajn. Tieto vlastnosti sa v nových Vostrách série 15 3000 podarilo dosiahnuť s pomocou nových procesorov Intel a samostatnej grafickej karty NVIDIA.

Dell-Vostro-15-3000-01

Nové 15“ notebooky kladú dôraz na funkcie, ktoré majú maximalizovať každodenný pracovný výkon ich používateľov. Piata generácia Core i5 procesorov Intel umožňuje rýchlu prácu s tabuľkami či plynulé prehrávanie prezentácií.

Dell-Vostro-15-3000-02

S batériou vydrží zariadenie v pracovnej prevádzke takmer 9 hodín. Pre prácu s graficky náročnejšími aplikáciami je možné notebook osadiť samostatnou grafickou kartou s 2 GB alebo 4 GB vysokorýchlostnej pamäte RAM.

Dell-Vostro-15-3000-03

Hrúbka notebookov je menej než 25 mm. Povrch zariadenia je upravený tak, aby odolal škrabancom pri každodennom používaní. Notebooky môžu byť osadené optickou mechanikou, výstupom VGA, matným Full HD displejom, gigabitovým ethernetom, numerickou klávesnicou a až 1 TB diskom. Nová séria notebookov Vostro 15 3000 bude na Slovensku dostupná od 5. mája.

Zdroj: TS