Domov Novinky CyanogenMod pripravuje ľahšiu inštaláciu

CyanogenMod pripravuje ľahšiu inštaláciu

Zdielať

cyanogen-moc-instalator-Chceli by ste si do svojho zariadenia flashnuť upravenú ROM-ku, ale nemáte stým skúsenosti? CyanogenMod sa Vám snaží pomôcť ako sa len dá.

Keďže tvorcovia CyanogenMod ROM nedávno založili firmu, tentokrát prekvapil jednoduchou inštaláciou svojej ROM. Doteraz bolo potrebné množstvo programov a určité znalosti. Teraz budete potrebovať len telefón, kábel a notebook. Nejde však o aplikáciu pre Android, ktorá by všetky kroky spravila za vás priamo z mobilného zariadenia. Ako už vieme CyanogenMod bude spolupracovať s výrobcom Oppo. Jeho najnovšie zariadenie N1 a bude tak mať priamu podporu.

Tvorcovia CM by mali vypustiť na Google Play aplikáciu, ktorú si bude môcť nainštalovať záujemca o alternatívnu ROM.  Aplikácia bude však slúžiť len na to, aby užívateľa priviedla jednoduchými krokmi k načítaniu CyanogenMod-u do smartfónu. Zobrazí sa odkaz na internetovú stránku kde bude možné stiahnuť aplikáciu do počítača a tá sa bude starať o celý proces. Táto aplikácia je už veľmi jednoduchá a môžte si ju pozrieť vo videu, ktoré je nižšie zo stránky AndroidPolice.

Tento program má pomôcť tým, ktorí nie sú technicky zdatní,aby si aj oni mohli vyskúšať ich upravenú ROM. Vyskúša niekto tento program keď bude k dispozícii? Páči sa vám tato upravená ROM?

Zdroj: Androidpolice.com

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung prijíma prihlášky do Európskeho dňa vývojárov
Nasledujúci článokUPC ponúka nový balíček News, obsahuje 9 spravodajských TV
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno