Domov Novinky Coolpad uvádza ľahký telefón Modena 2

Coolpad uvádza ľahký telefón Modena 2

Zdielať

Coolpad predstavuje nástupcu populárneho minuloročného modelu Coolpad Modena. Spoločnosť reagovala spätnú väzbu používateľov a v septembri začne predaj ľahšieho, prémiovejšieho a výkonnejšieho telefónu Coolpad Modena 2 s podporou dvoch kariet SIM.

Coolpad Modena 2 01

Ten je vybavený 5,5“ HD displejom sa 2,5D zakrivením krycieho skla, 2 GB RAM a 16 GB internou pamäťou. Základom smartfónu je štvorjadrový procesor MediaTek MT6735p a operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou Cool UI 8.0. Doporučená cena je 150 eur, dostupný bude v tmavo šedivej a champagne variante.

Coolpad Modena 2 02 Coolpad Modena 2 03 Coolpad Modena 2 04

Smartfón ponúka fotoaparát s rozlíšením 8 MPx a tiež s clonou f/2,2. Pri návrhu sa vývojári sústredili na premyslené ovládanie veľkej obrazovky. Nové kontrolné centrum preto umožňuje rýchly prístup k najčastejšie používaným funkciám jednoduchým ťahaním prsta od spodnej hrany obrazovky a ťahanie od hornej hrany odhalí notifikácia. S mnohými ďalšími šikovnými nástrojmi, C tlačidlom a novým spôsobom prechádzania zložiek s aplikáciami je všetko ihneď po ruke.

Zdroj: Coolpad

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno