Domov Novinky Čo prinesie Samsung Galaxy Z Flip 4?

Čo prinesie Samsung Galaxy Z Flip 4?

Zdielať

Uniknuté rendery Samsung Galaxy Z Flip 4 naznačujú podobný dizajn ako Galaxy Z Flip 3.

Očakáva sa, že Z Flip 4 príde tento rok spolu s modelom Z Fold 4. Tieto dva telefóny boli spozorované na viacerých certifikačných stránkach, keďže ich predpokladané vydanie sa blíži. Teraz sa objavila nová správa, ktorá údajne ukazuje dizajnové rendery Z Flip 4. Na uvedených renderoch sa smartfón zdá byť takmer identický so svojím predchodcom, údajne s menšími rozdielmi v rozmeroch. Rendery tiež naznačujú, že tento smartfón by mohol pri uvedení na trh ponúknuť viacero farebných variantov. Ako už bolo spomenuté, rendery naznačujú podobný dizajn ako Z Flip 3 s úzkym profilom.

Jeho skladací displej je zobrazený s centrálne umiestneným výrezom s otvorom pre selfie kameru. Tento smartfón Samsung by mohol mať hliníkový rám a sklenený zadný panel. Na spodnej strane je vybavený portom USB-C, primárnym mikrofónom a mriežkou reproduktora, naznačujú uniknuté rendery. Na pravej strane sa údajne nachádza kolíska hlasitosti a tlačidlo napájania/snímač odtlačkov prstov. Očakáva sa, že podobne ako jeho predchodca, aj tento smartfón bude mať duálny zadný fotoaparát s LED bleskom spolu so sekundárnou obrazovkou na zadnej strane na zobrazovanie času, oznámení a ďalších informácií.

Tieto rendery naznačujú, že tento telefón by mohol prísť v striebornej a modrej farbe. Okrem toho zahraničný portál naznačil, že Z Flip 4 by mohol byť identický s modelom Z Flip 3 so 6,7″ displejom. Jeho rozmery by však mohli byť 165×72×7 mm. Tento smartfón bol tiež spozorovaný na čínskej certifikačnej stránke 3C, čo naznačuje, že by mohol podporovať až 25W rýchle nabíjanie. O tomto údajnom telefóne sa toho viac nevie, mohol by však obsahovať SoC Snapdragon 8 Gen 1+.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno