Domov Novinky Čínske klony iPhone 5S a Motoroly X za 200 eur

Čínske klony iPhone 5S a Motoroly X za 200 eur

Zdielať

iPhone-5S-MotoX KlonyJe zaujímavé sledovať to ako sa v Číne klonujú smartfóny známych výrobcov a nikto ich nežaluje. Ani Apple a ani Google ako teraz keď sa objavili klony iPhone 5S po názvom Goophone i5S a ďalší je klon Motoroly X z názvom HDC X.

Displej má rozlíšenie 940×540 pixelov pri štyroch palcoch. Goophone i5S „fičí“ na procesore MTK. Ide o štvorjadrový procesor, taktovaný na 1,2 GHz. Ďalej je tu osem megapixelový fotoaparát, spolu s 8 GB ROM a 1 GB RAM. Nadstavba výrobcu pripomína iOS7, avšak ide o Android vo verzii 4.2.2. Cena by mala byť necelých 200 euro, zatiaľ však nie je známe, odkedy sa bude predávať.

iPhone 5S klon

Tak ako Moto X, aj klon má 4,7 palcový HD displej od okraja k okraju. Ďalšie dostupné špecifikácie sú typické na väčšine čínskych telefónov. Poháňaný je štvorjadrovým Mediatek čipom a 1 GB RAM. Zadná strana disponuje 8 MPx fotoaparátom a smartfón beží na Androide 4.2. HDC X je možné zakúpiť za 140€.

MotoX klon2

Zdroj: Gizchina.comGizchina.com

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung predstavil tlačiarne radu ProXpress M4020 a M4070
Nasledujúci článokOrientPhone S6: klon smartfónu HTC One
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno