Domov Novinky Axis predstavuje kopulovité kamery

Axis predstavuje kopulovité kamery

Zdielať

Axis predstavuje modely Axis Q3615-VE a Q3617-VE, ktoré sú vybavené polpalcovými senzormi, technológiami Lightfinder a Wide Dynamic Range – Forensic Capture (široký dynamický kontrast s parametrami pre súdne dokazovanie), ktoré vyvinula spoločnosť a ktoré vo vzájomnej kombinácii ponúkajú obrazovú kvalitu aj pri náročných svetelných podmienkach.

AXIS Q36

Kamery sú vhodné i pre náročné prostredie, majú elektronickú stabilizáciu obrazu, odolnosť proti vandalizmu triedy IK10, ochranu proti klimatickým vplyvom a detekciu nárazu. Model Q3615-VE ponúka rozlíšenie obrazu HDTV 1080p pri snímkovej frekvencii 30 fps, keď je aktívny režim WDR, alebo až 60 fps ak je WDR vypnuté.

Kamera Q3617-VE má rozlíšenie Quad HD čiže 4 megapixely pri snímkovej frekvencii až 30 fps pri zapnutom režime WDR alebo 6 megapixelov pri snímkovej frekvencii až 20 fps ak je režim WDR neaktívny. Obe kamery sú vybavené technológiou Zipstream spoločnosti, ktorá znižuje nároky na šírku prenosového pásma a úložnej kapacity.

Technológie spoločnosti – Lightfinder a Wide Dynamic Range (WDR) Forensic Capture umožňujú kamerám snímať farebný video obraz aj pri nedostatočnom svetle a zvládať tak aj náročné svetelné podmienky, keď slnkom zaliaty záber obsahuje súčasne veľmi jasné oblasti aj veľmi tmavé miesta v tieňoch.

Zdroj: Axis