Domov Novinky Apple vypustí aktualizáciu iOS 7.1 pred 11. marcom

Apple vypustí aktualizáciu iOS 7.1 pred 11. marcom

Zdielať

iTunes festivalApple sa chystá uviesť prvú veľkú aktualizáciu svojho operačného systému iOS 7. John Gruber z Apple-centric a blogu Daring Fireball sa dozvedel, že aktualizácia bude obsahovať aplikáciu, ktorá bude streamovať predstavenie z festivalu iTunes.

Aktualizácia iOS 7.1 sa očakáva už počas najbližších dní. Ohlásil to americký internetový aktivista John Gruber na svojom blogu Daring Fireball. Zdroj informácií sa dozvedel, že Apple plánuje vydať iOS 7.1 s aplikáciou, ktorá sa bude vysielať v priamom prenose koncertné vystúpenia hudobného festivalu South by Southwest (SXSW). Festival začína 11. marca.

Informácie sú nasledovné: “Po týždni v rámci SXSW v Austine začína iTunes Festival. Apple bude streamovať vystúpenie na iOS zariadenia pomocou aplikácie, a bol som informovaný, že aplikácia bude fungovať iba na iOS 7.1. Aktualizacia na iOS 7.1 sa očakáva v najbližších dňoch”. Už sa podarilo získať päť vývojárskych beta verzii, z ktorých posledná sa objavila 4. februára.

S aktualizáciou sa očakávajú drobné zmeny rozhrania: zmena farieb ikon, tlačidiel a ďalšie. IOS 7.1 bude podporovaný spojením s integrovaným systém v ” iOS v aute “, ktorý bol oficiálne odhalený tento týždeň na autosalóne v Ženeve pod názvom CarPlay.

Zdroj: Hi-Tech

Zdielať
Predchádzajúci článokNový HTC One je v benchmarkte pred Note 3
Nasledujúci článokiiyama ProLite B2483HS: Perfektná voľba do kancelárie
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno