Domov Návody Apple ohlasuje verejný OS X Beta Test

Apple ohlasuje verejný OS X Beta Test

Zdielať

Apple_LogoApple v utorok otvoril beta verzie OS X pre verejnosť. Spoločnosť z Cupertina oznámila, že OS X Beta Program umožňuje komukoľvek s aktívnym Apple ID stiahnuť a nainštalovať beta verziu OS X 10.9.3 – budúci update. Na rozdiel od registrovaných vývojárov, ktorí platia 99 dolárov ročne za prístup k preview verziám operačného systému Apple, tento program nič nevyžaduje. 

Nehľadiac na skutočnosť, že tento program je k dispozícii pre používateľov, ktorí sú starší ako 18 rokov, nie sú vyžadované žiadne ďalšie požiadavky.Rovnako ako u registrovaných vývojárov, účastníci budú musieť súhlasiť s dohodou o dôvernosti (známej ako NDA), kde sa ukladá, aby neblogovali, nerobili screeny obrazovky, tweety, alebo verejne zverejňovanili informácie o preview. Vo FAQ sa uvádza, že sa jedná o dôveryhodnú informáciu.

Trocha absurné, nemyslíte? Zdá sa, že Apple sa len snaží nedopadnuť ako Microsoft, ktorý vydáva častokrát Beta verziu plnú bugov a zhoršuje si zbytočne meno. Vidíme to napríklad pri Windows Phone 8.1.

Asistent spätnej väzby inštalovaný v doku na OS X 10.9.3 beta, bude poslať spätnú väzbu a diagnostické súbory Apple, aby sa mohli vyriešiť všetky nedostatky skôr, než sa uvedie finálny produkt na trh.
Dodávame, že inštaláciou BETA verzií, nedochádza k obchádzaniu záruk.

Stahovať môžete TU.

Zdroj: Techspot

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno