Domov Novinky Apple ani s novou verziou iOS neodstránil problémy

Apple ani s novou verziou iOS neodstránil problémy

Zdielať

iPhony kalifornskej spoločnosti Apple sa už dlhšiu dobu stretávajú s takzvaným 30% bug problémom, ktorý spôsobuje, že u niektorých iPhonov 6S sa zariadenie samovoľne vypínajú už na 30% nabitie.

Apple na situáciu po nejakej dobe zareagoval bezplatným výmenným programom akumulátorov, ktorý sa však vzťahuje len na iPhony 6S, ktoré boli vyrobené v určitom období. Problém však zaznamenávajú aj používatelia, ktorých zariadenia bolo vyrobené aj mimo dáta určené Applom. Ten používateľom odkázal, aby vyčkali na aktualizáciu softvéru, ktorá problém vyrieši.

Tento utorok však vyšla finálna verzia iOS 10.2.1 pre verejnosť, ktorá stále neodstránila dané problémy. V Číne, kde sú zariadenia Applu veľmi populárne, už tamojšie úrady začali vyšetrovanie situácie. Spravodajský portál Forbes však upozornil, že dané problémy by nemali byť vyriešené ani v budúcej verzii iOS 10.3, ktorej verzia sa medzi širokú verejnosť dostane najskôr za šesť týždňov. Tento problém je ale veľmi otravný a veríme, že takýto prístup rozhodne moc ľudí nepoteší. Ak toto zariadenie vlastníte, zaznamenali ste dané problémy? Pochváľte sa do komentárov.

Zdroj: BGR

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno