utorok , 17 január 2017
Aktuálne trendy
Domov / Novinky / Androidu 7.1 sa dočkajú Nexusy ešte tento rok
Hľadáme redaktorov

Androidu 7.1 sa dočkajú Nexusy ešte tento rok

Nové Pixely od Googlu prišli už s novým Androidom 7.1. To vyvolalo hromadu otázok smerujúcich na Google, prečo ešte nový Android nemajú staršie Nexusy.

Nexus 6 03

Hovorca Googlu sa teda finálne vyjadrila, že keďže nové Pixely prišli s Androidom 7.1 na mieru ušitým priamo na ich hardvér, pripravuje sa aktualizácia na staršie Nexus úplne od začiatku. Neprezradila však, či sa aktualizácia dočká aj staršie Nexus 6, avšak Nexusy 5X a 6P spoločne s Pixelom C majú aktualizáciu istú. Ďalej však hovorca prezradila, že tí, ktorí sú prihlásení v Developer Preview programu, získajú aktualizáciu ešte tento rok. Súčasťou aktualizácie teda bude nový Google Asistent, nočný režim A/B aktualizácie a možno aj čiastočná podpora Daydream VR.

Zdroj: Android Police

O Martin Tuček

Jsem 17-letý student informačních technologií na odborné střední elektrotechnicko-průmyslové škole. Baví mě počítače, Android zařízení a všelijaké gadgety, jelikož umí být bezvadnými pomocníky do života. Pracuji v počítačovém servisu a informační technologie jsou pro mě koníčkem i denním chlebem.

Pozri tiež

Unikla fotografia Samsung Galaxy S8 (špekulácia)

Ako už býva dobrou tradíciou, príchod vlajkovej lode predznamenávajú rendery zariadení – či už viac …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *