Domov Novinky AMD ponúka Battlefield 4 k novým grafickým kartám

AMD ponúka Battlefield 4 k novým grafickým kartám

Zdielať

AMDAMD nedávno vypustila do sveta celú novú rodinu Grafických kariet – R9 290xR9 290R9 280x, R9 270X a R7 260x. AMD od dnes rozšírila ponuku o karty R9 a R7 pričom k tejto ponuke dostanete herný titul Battlefield 4 alebo Silver Reward.

Tabuľka nižšie zobrazuje všetkých užívateľov, ktorý si zakúpia kartu triedy Radeon R9 u autorizovaného predajcu, si budu môcť zdarma stiahnuť hru Battlefield 4. Vedľa toho tu je osamotený model R7 260X, pre ktorý je rovnako ako pre majiteľa Radeon HD 7800 k dispozícii výber dvoch hier zdarma z ponuky, ktorú ukazuje následujúci zoznam.

AMD 1 AMD

Ponúka je to pomerne slušná, keď si uvedomíme, že cena Radeon R9 270 má byť cca 155€ a za to okrem karty dostaneme taktiež jednu z nelepších tohtoročných hier. Naštvaní však môžu byť ty, ktorý si zakúpili svoj nový Radeon ešte pred dnešným dňom, pretože ti nedostanú nič.

Ďalej správa hovori o tom, že vo februáru budúceho roka sa do ponuky dostane taktiež hra zdarma nový Thief. To ani nieje veľké prekvapenie vzhľadom k tomu, že AMD do nej pretlačilo svoje API Mantle. Otázkou je, či sa stretne i s ďalšou hrou pre Mantle – Star Citizen.

Svoj nárok na hry zdarma môžete uplatniť vďaka kupónom, ktoré dostanete v balení karty. A aby bolo všetko jasné, AMD chce pridať zoznám spolupracujúci predajcov, u ktorých budete mať istotu zakúpenia karty s príslušným kupónov. Tento zoznam ale ešte nebol zverený.

Zdroj: Hexus

Zdielať
Predchádzajúci článokNajvýkonnejšia grafická karta súčasnosti na trhu
Nasledujúci článokRecenzia: Lenovo IdeaTab A1000
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno