Domov Novinky AMD ponúka Battlefield 4 k novým grafickým kartám

AMD ponúka Battlefield 4 k novým grafickým kartám

Zdielať

AMDAMD nedávno vypustila do sveta celú novú rodinu Grafických kariet – R9 290xR9 290R9 280x, R9 270X a R7 260x. AMD od dnes rozšírila ponuku o karty R9 a R7 pričom k tejto ponuke dostanete herný titul Battlefield 4 alebo Silver Reward.

Tabuľka nižšie zobrazuje všetkých užívateľov, ktorý si zakúpia kartu triedy Radeon R9 u autorizovaného predajcu, si budu môcť zdarma stiahnuť hru Battlefield 4. Vedľa toho tu je osamotený model R7 260X, pre ktorý je rovnako ako pre majiteľa Radeon HD 7800 k dispozícii výber dvoch hier zdarma z ponuky, ktorú ukazuje následujúci zoznam.

AMD 1 AMD

Ponúka je to pomerne slušná, keď si uvedomíme, že cena Radeon R9 270 má byť cca 155€ a za to okrem karty dostaneme taktiež jednu z nelepších tohtoročných hier. Naštvaní však môžu byť ty, ktorý si zakúpili svoj nový Radeon ešte pred dnešným dňom, pretože ti nedostanú nič.

Ďalej správa hovori o tom, že vo februáru budúceho roka sa do ponuky dostane taktiež hra zdarma nový Thief. To ani nieje veľké prekvapenie vzhľadom k tomu, že AMD do nej pretlačilo svoje API Mantle. Otázkou je, či sa stretne i s ďalšou hrou pre Mantle – Star Citizen.

Svoj nárok na hry zdarma môžete uplatniť vďaka kupónom, ktoré dostanete v balení karty. A aby bolo všetko jasné, AMD chce pridať zoznám spolupracujúci predajcov, u ktorých budete mať istotu zakúpenia karty s príslušným kupónov. Tento zoznam ale ešte nebol zverený.

Zdroj: Hexus