Domov Novinky 4G od O2 je dostupné už aj v B. Bystrici, Poprade, Prievidzi...

4G od O2 je dostupné už aj v B. Bystrici, Poprade, Prievidzi a Bojniciach

Zdielať

O2 pokračuje v rozširovaní vlastnej 4G siete v ďalších mestách na Slovensku. Tentokrát štartuje mobilný internet v Banskej Bystrici, Poprade, Prievidzi a Bojniciach. Zákazníci O2 tak môžu vo svojich smartfónoch a tabletoch využívať rýchly 4G internet. Operátor tak prináša možnosť sťahovať dáta priemernou rýchlosťou 25 Mbps a odosielať ich priemernou rýchlosťou až 15 Mbps.

O2

Na to, aby mohli zákazníci O2 využívať rýchly 4G internet, si nemusia nič aktivovať, ani platiť ďalšie poplatky. Jednoducho stačí byť v pokrytí 4G sieťou od O2, mať LTE SIM kartu, k tomu mobilný telefón alebo tablet schopné v 4G sieti pracovať a aktivovaný dátový balík. Overenie, či má zákazník LTE SIM kartu je veľmi jednoduché, stačí poslať bezplatnú SMS na 99222 v tvare 4G.

Výmena SIM karty je zdarma, už dnes má viac ako 50% zákazníkov operátora má SIM kartu schopnú pracovať v 4G (USIM). Podrobnejšie informácie o 4G od O2 sa dozviete na tejto stránke. Zákazníkovi následne stačí, keď bude mať aktivovaný akýkoľvek dátový balíček alebo bude mať program, ktorého súčasťou sú aj dáta. Ako O2 buduje vlastnú sieť si môžete pozrieť na tomto videu:

Zdroj: TS