Domov Novinky Xiaomi predstavil náramok MiBand 1S

Xiaomi predstavil náramok MiBand 1S

Zdielať

Fitness náramky sa v tejto dobe stávajú hitmi a minulý rok sa k výrobcom týchto náramkov pridala aj čínska spoločnosť Xiaomi, keď predstavila svoj náramok MiBand. Ten sa veľmi rýchlo stal jedným z najobľúbenejších produktov tejto spoločnosti, a teraz bol predstavený jeho nástupca.

Xiaomi MiBand 1S 02

Druhá generácia MiBand 1S sa od prvej generácie sa veľmi nelíši. Jeho celokovové telo je stále obkolesené vymeniteľným gumovým náramkom, avšak stúpla jeho hmotnosť a hrúbka – z 5 gramov na 5,5 a z 9 mm na 9,9 mm. Náramok váži necelých 9 gramov a hmotnosť obidvoch dokopy je teda menej ako 15 gramov.

Xiaomi MiBand 1S 01

Táto pridaná hrúbka a hmotnosť ale majú svoje využitie – spoločnosť Xiaomi totiž pridala jednu funkciu, ktorú požadovala veľká časť používateľov a to snímač srdcového tepu. Oproti predchádzajúcej generácii bolo vylepšené aj sledovanie vlastností zdravia – hlavne spánku, ktoré bolo predtým trochu nepresné. Samozrejme, funkcie ako sledovanie pohybovej aktivity, spálených kalórii, BMI indexu, či budenie bzučaním na zápästí, boli zachované. V prepočte by tento náramok mal stáť menej ako 15 eur a dostupný bude na konci novembra.

Zdroj: Xiaomi