Domov Novinky Xiaomi Mi5 prekonalo hranicu 100000 bodov v AnTuTu!

Xiaomi Mi5 prekonalo hranicu 100000 bodov v AnTuTu!

Zdielať

Informácií okolo Xiaomi Mi5 je už toľko, že aj tí najskúsenejší technologickí nadšenci majú čo robiť, aby udržali krok. Teraz sme sa dozvedeli opäť o niečo viac a novinka sa nám ukázala v celkom novom svetle.

XIaomi Mi5 nahlad

Dnešné úniky ukazujú úplne nový obrázok a výsledok zo známej benchmark aplikácie AnTuTu. O spomínanom obrázku sa vedú zaujímavé diskusie, nakoľko vidíme, že Xiaomi pravdepodobne využije hardvérové domovské tlačidlo, ktoré bude domovom pre snímač odtlačkov.

Xiaomi Mi5 AnTuTu leak 01

Obrázok taktiež potvrdzuje spomínaný bezrámikový displej, ktorý sa v kuloároch skloňuje už nejaký ten piatok. Výsledok z najznámejšieho bechmarkového programu AnTuTu činí neuveriteľnýh 101339 bodov, čo je absolútne neuveriteľné a z prichádzajúcej novinky tak robí poriadne monštrum.

Xiaomi Mi5 AnTuTu leak 02

Vnútorná výbava bude disponovať novým procesorom Snapdragon 820, 3/4 GB RAM, batériou na úrovni 3000 mAh a špičkovým 21 MPx fotoaparátom. Samozrejmosťou by mala byť aj celokovová konštrukcia vzhľadom k použitiu pri Xiaomi Redmi Note 3. Posledná informácia, ktorá dnes zavítala na verejnosť, je konečný dátum oficiálneho predstavenia, ktoré sa pravdepodobne bude konať 21. januára 2016.

Zdroj: Gizchina, Androidheadlines