Domov Novinky Western Digital ukázal prototyk externého 8TB SSD disku!

Western Digital ukázal prototyk externého 8TB SSD disku!

Zdielať

Western Digital na veľtrhu CES 2020 ako prvý vo svojom odvetví ukázal s prototypom externého disku SSD s kapacitou 8TB a rozhraním SuperSpeed USB 20 Gbps.

Spoločnosť sa, celkom logicky, zameriava na nové produkty na ukladanie dát, vrátane predstavenia prototypu, vo svojom odvetví prvého SSD vreckového externého disku, s najvyššou kapacitou na svete a rozhraním SuperSpeed USB 20 Gbps. Spoločnosť taktiež uviedla na trh flash disk 1TB SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB-C určený pre smartfóny a notebooky. Na veľtrhu predstavila zákazníkom ukladacie riešenie značiek G-Technology, SanDisk a Western Digital.

Uvedených bolo aj napríklad päť herných riešení produktovej rady WD Black okrem iného zahŕňa: herný disk P50 Game Drive SSD, P10 Game Drive for Xbox One a D10 Game Drive for Xbox One. Ďalej výrobca uviedol ibi, čo je smart zariadenie značky SanDisk na ukladanie a správu fotografií a videa, ktoré ponúka používateľom miestne úložisko, ktoré funguje ako osobný cloud pro fotografie a videá. Príslušná aplikácia umožňuje používateľom bezdrôtovo prepojiť svoje telefóny na automatické zálohovanie a s intuitívnym rozhraním.