Domov Novinky Vycháza Halo : The Master Chief kolekcia

Vycháza Halo : The Master Chief kolekcia

Zdielať

xboxONEPrivítajte Master Chiefa na Xbox One. Od vydania pôvodnej hry Halo uplynulo 13 rokov, dnes legendárna séria vychádza v kolekcii Halo: The Master Chief Collection pre Xbox One.

Halo: The Master Chief Collection je kolekciou štyroch hier (Halo: Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3 a Halo 4) so všetkými multiplayerovými mapami, ktoré vôbec po prvýkrát vychádzajú pre jednu platformu v jednom balení. Súčasťou je aj hraný seriál z produkcie Ridley Scotta Halo: Nightfall a pozvánka do multiplayerového beta testu Halo 5: Guardians, ktorý štartuje 29. decembra.

Premiére Halo: The Master Chief Collection predchádzal turnaj s dotáciou 50 000 dolárov v rámci osláv HaloFest, kde bol premietnutý aj pilotný diel seriálu Halo: Nightfall a po prvýkrát bol predvedený zápas v multiplayeri Halo 5: Guardians.Viac ako 285 000 fanúšikov sa zúčastnilo polnočného predaja v 4300 obchodoch po celom svete, aby sa dostali k netrpezlivo očakávanej hre ako prví. Halo: The Master Chief Collection je odo dnes v predaji v obchodoch a v digitálnej verzii na Xbox Store za 59,99 EUR.

Zdroj: TS