Domov Novinky Vtedy & Teraz: Prechádzame redizajnom

Vtedy & Teraz: Prechádzame redizajnom

Zdielať

WebsitePrešli sme redizajnom, nahradili starý vzhľad, ktorý sme mali už od začiatku novým, lepším a prehľadnejším. Okrem toho sme vymenili logo na stránke a favicon. Vznikli tiež plochy na reklamné priestory, ktoré sa budeme snažiť využívať efektívne na reklamy tak, aby sme z nich mohli financovať chod portálu, ale aj ďalšie náklady.

Čo však táto zmena znamená pre našich čitateľov?

Je to predovšetkým prehľadnosť sekcií a jeho článkov. Od svojho vzniku (1. septembra 2013) sme za tak krátky čas – niečo vyše roka – stihli vypublikovať viac než 2200 článkov. Obsah ktorý vytvárame tak bude jednoduchšie a prehľadnejšie zaradený.

ZAUJÍMAŠ SA O IT? TRÁVIŠ VEĽA ČASU ZA POČÍTAČOM? CHCEŠ TESTOVAŤ NOVINKY NA TRHU? HĽADÁME REDAKTOROV, KOREKTOROV, GRAFIKOV A WEBMASTEROV. BLIŽŠIE INFORMÁCIE V TOMTO ODKAZE

Prinášame porovnanie – Vtedy & Teraz!

Takto vyzerala recenzia na powerbank Axago v starej verzii, ktorú sme používali jeden rok, jeden mesiac a desať dní…

DigitalPortal.sk Vtedy

A takto vyzerá recenzia v novom dizajne od dnes

DigitalPortal.sk Teraz

So zmenou dizajnu tak získava každý čitateľ omnoho viac informácií, ktoré sú prehľadne zoradené do jednotlivých kategórií. Čítate radi naše články? Pridajte sa nám do skupiny na facebooku, google+, twitteru alebo si pridajte odber z nášho YouTube kanálu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno