Domov Novinky Unikli presné špecifikácie MacBookov pred predstavením!

Unikli presné špecifikácie MacBookov pred predstavením!

Zdielať

Najnovšie úniky informácií o MacBooku Pro prichádzajú tesne pred dnešným večerným predstavením.

Informácie hovoria o výreze v displeji, ale tiež o nových čipoch pravdepodobne pomenované M1 Pro a M1 Max. Displej s výrezom je podľa tipov vybavený webkamerou 1080p (Full HD), snímačom True Tone a mikrofónom. Nové varianty MacBookov Pro sa pravdepodobne budú dodávať v 14″a 16″ veľkosti a budú mať tenké rámčeky okolo displeja. Čerstvé fámy naznačujú, že rámčeky budú také tenké, že Apple možno bude musieť zaviesť výrez na umiestnenie webovej kamery a ďalších senzorov. Objavila sa aj nová správa, ktorá naznačuje, že modely môžu byť poháňané novými čipmi, ktoré sa pravdepodobne budú nazývať M1 Pro a M1 Max. Čerstvé informácie o nových modeloch MacBookov Pro unikli prostredníctvom čínskeho leakera na Weibo, ktorý tvrdí, že notebook bude mať mierny výrez v hornej časti displeja v strede.

Výrez má zrejme veľkosť „podobnú iPhonu 12“. V tomto výreze sa údajne nachádza webkamera s rozlíšením 1080p (Full HD), snímač True Tone a mikrofón. Portál MacRumors dokonca na základe úniku informácií o displeji s výrezom vytvoril koncepčné rendery. Leaker DuanRui tvrdí, že môže ísť len o vtip a nič iné. Rendery, ktoré unikli neukazujú žiadny výrez, hranaté okraje a porty na pravých okrajoch. V najnovšom bulletine PowerOn Mark Gurman informuje, že Apple možno predstaví nové čipy v nových modeloch. Vývojár počítačov Mac informoval Gurmana, že čipy budú mať názvy M1 Pro a M1 Max. Dodáva však, že existuje možnosť, že Apple tento prístup nezvolí, pretože by mohol zaviesť mätúce pomenovanie.

Gurman dodáva, že Apple M1 Pro môže integrovať 16-jadrový GPU a M1 Max môže mať 32-jadrový GPU. Ďalej dodáva, že 14″ MacBook Pro pravdepodobne nahradí vyšší 13″ MacBook Pro, zatiaľ čo nižší 13″ MacBook Pro zostane. Je pravdepodobné, že sa vrátia porty HDMI a SD karty. Predchádzajúce úniky tvrdia, že spolu s novými modelmi MacBookov Pro sa môžu na trh dostať aj slúchadlá AirPods. Predstavenie je naplánované na dnes a základný model MacBooku Pro pravdepodobne dostane 16GB RAM, 512GB úložisko, vylepšenú 1080p webkameru a novú nabíjaciu tehlu. Nové modely MacBook Pro budú pravdepodobne vybavené displejom Mini-LED so 120 Hz obnovovacou frekvenciou.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno