Domov Novinky Unikli obrázky zadného krytu 4“ iPhonu 6C

Unikli obrázky zadného krytu 4“ iPhonu 6C

Zdielať

Spoločnosť Apple má v pláne predstaviť ďalší smartfón s prívlastkom C, ktorý by mal byť lacnejšou verziou aktuálnej vlajkovej lode. Práve staršia verzia bolo minimálne rozporuplným zariadením, kedže ponúkla plastové telo, nie najvýkonnejšie komponenty a to všetko za cenu TOP zariadenia s Androidom. Na podrobné špecifikácie nového iPhonu 6C si ale ešte budeme musieť počkať.

iphone-6c-01

Vyzerá to tak ale tak, že Apple už začal s výrobou niektorých kľúčových komponentov pre iPhone 6C. Istému pracovníkovi sa podarilo prepašovať zadný kryt telefónu a potom ho odfotiť. Jednou z odlišností novej  a starej lacnej verzie populárneho iPhonu je to, že nová 6C bude mať oproti 5C vylepšenú kameru s dvojitým LED svetlom. Na uniknutých obrázkoch vidíme výrez pri zadnom fotoaparáte, kde by mala byť táto LED dióda umiestnená.

iPhone-6c-02

Na spodnej časti telefónu je tiež viacero výrezov na mikrofón a reproduktory, čo znamená, že aj tieto časti smartfónu sa oproti predchodcovi dočkajú vylepšenia. Lightning port ostáva spolu s jackom na slúchadlá nezmenený. Nedá sa s určitosťou povedať, či tieto diely budú finálne vzorky, alebo sa jedná len o predlohu. Taktiež má byť podľa špekulácií iPhone 6C vybavený novou technológiu Force Touch, ktorá je teraz dostupná na MacBooku a MacBooku Pro 13“.

Zdroj: Futuresupplier