Domov Novinky Trust uvádza bezdrôtový bezpečnostný systém

Trust uvádza bezdrôtový bezpečnostný systém

Zdielať

Spoločnosť Trust vstúpila na trh s produktmi pre domácnosť a predstavuje bezdrôtový bezpečnostný systém obsahujúci výstražnú sirénu, magnetické a pohybové senzory a ovládač. Ústredným bodom celej zostavy je Trust Siren for Wireless Security System.

Trust Wireless Security System

Bezdrôtová siréna je vyvedená v bielej a výstražnej oranžovej farbe, vhodná na umiestnenie do interiéru aj exteriéru vďaka vodoodolnému dizajnu s certifikátom IP44. Možno s ňou spárovať celkom 16 zariadení – senzorov či diaľkové ovládanie. Komunikácia prebieha dvojcestne na frekvencii 868 MHz s dosahom až 120 metrov. Po prípadnom narušení senzorov či pri pokuse o kompletnej demontovaní alebo otváranie veka začne siréna blikať a vydávať 100 dB hlasný zvuk. Výdrž zabezpečujú štyri 1,5 V batérie typu D.

Ochranu priestoru rieši dva dostupné druhy senzorov. Magnetic Contact Sensor vhodný na umiestnenie na dvere či okná reaguje na ich neautorizované otvorenie a následne vyšle signál pre spustenie sirény, prípadne zobrazí oznámenia na mobilnom zariadení. Wireless Motion Sensor kontroluje prostredníctvom infračerveného senzora pohyb v priestore vo dne aj v noci. Pri jeho zaznamenaní, prípadne pri pokuse odobrať senzor z určeného miesta je opäť vyslaný signál na spustenie sirény či na mobilnú aplikáciu.

Trust Octopus Internet Control Station

Napájanie magnetického senzora zabezpečujú dve AAA, pohybového senzoru dve AA batérie. Celý systém je možné ovládať cez párové diaľkový ovládač Remote Control do vzdialenosti 70-120 metrov. Sofistikovanejšiu správu a jasný prehľad stavu zabezpečenia odkiaľkoľvek zaistí voliteľný Octopus Control Station pripojený k domácej internetovej sieti, resp. zadarmo dostupná mobilná aplikácia Trust SmartHome, poskytujúca používateľsky prívetivé a prehľadné prostredie pre správu všetkých Trust SmartHome produktov.

Zdroj: Trust