Domov Novinky Tipy na vianočné darčeky od Verbatimu

Tipy na vianočné darčeky od Verbatimu

Zdielať

Verbatim má v portfóliu viacero zaujímavých produktov. Vybrali sme niektoré zaujímavé, ktoré vykúzlia úsmev na tvárach používateľov smartfónov a tabletov so systémami iOS či Android a tiež netbookov. Poďme sa pozrieť na vianočné tipy…

verbatim-mediashare-wireless-mini-01

Verbatim MediaShare Wireless Mini je ľahké bezdrôtové streamovacie zariadenie. Ak je vložená pamäťová karta microSD, stáva sa z neho bezdrôtový USB disk umožňujúci zálohovanie a prenos dát. Pri plnom nabití umožňuje zariadenie tri hodiny nepretržitej prevádzky.

Výhodou je, že nabíjanie môže prebiehať i počas jeho používania. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu môžu používatelia pristupovať k obsahu microSD karty a zdieľať alebo streamovať dáta (fotografie, hudbu a videá) s až piatimi zariadeniami naraz.

verbatim-mediashare-wireless-mini-02

Séria Verbatim Power Pack príde vhod na obchodné alebo rekreačné cesty a vonkajšie expedície ako táborenia či výlety. Všetky produkty série sú vybavené indikátormi, ktoré na displeji zobrazujú buď aktuálny stav nabitia batérie, alebo samotný proces nabíjania.

verbatim-power-pack-01

Spolu s elegantným prepracovaným dizajnom ponúka tiež dva USB konektory a vysoký výstupný prúd 2,1 A. Vďaka 10400 mAh batérii a dvom USB konektorom môžete nabíjať širokú škálu zariadení s nabíjacím konektorom microUSB.

verbatim-power-pack-02

Pamäťové karty Pro+ microSD spoločnosti sú ideálne na zachytenie 4K Ultra HD videa a fotografií z akčných kamier, ale aj z pokročilých DSLR a videokamery. Pamäťové karty dosahujú štandard triedy 10 a UHS-I Speed Class 3 (U3) s rýchlosťou čítania až 90 MB/s a rýchlosťou zápisu až 80 MB/s.

verbatim-pro-01

Je k dispozícii vo formáte SDHC (Secure Digital High Capacity) s 32 GB kapacitou. Séria Pro, ktorá tiež spadá do UHS-I Speed Class 3, má rýchlosť čítania 90 MB/s a rýchlosť zápisu až 45 MB/s. Pamäťové karty sú k dispozícii tiež v štandardnom formáte SD.

verbatim-pro-02

Čím ďalej tým viac výrobcov notebookov vynecháva optickú jednotku, aby sa ich modely mohli pochváliť svojou tenkou konštrukciou. CD a DVD ale stále patria medzi najpoužívanejšie typy médií. Verbatim ponúka riešenie v podobe externej CD/DVD Slimline napaľovačky.

verbatim-slimline-external-01

Pokiaľ vlastníte notebook, ultrabook či netbook, je toto malé zariadenie presne to, čo potrebujete. Môžete ho používať na inštaláciu softvéru alebo na vytváranie záloh. Externá CD/DVD Slimline napaľovačka je napájaná z portu USB, takže nepotrebujete žiadny napájací adaptér.

verbatim-slimline-external-02

Je len o niečo väčšia ako DVD a ľahko sa vojde do vrecka, možno ju teda vždy nosiť so sebou. Všetky produkty, ktoré sme pre čitateľov sa pohybujú v cene okolo 25 eur, k dispozícii sú vo viacerých veľkých aj menších obchodoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno