Domov Návody Tipy a triky: Ako pridať blízkych priateľov Instagram?

Tipy a triky: Ako pridať blízkych priateľov Instagram?

Zdielať

Uistite sa, že najosobnejší obsah vidí len najbližší okruh.

Počas prvých rokov existencie Instagramu bolo trápne skrývať Stories pred ľuďmi. Museli ste sa hrabať v nastaveniach jednotlivých Stories a vyberať sledovateľov, pred ktorými ich chcete skryť. Ak ste potom chceli, aby títo sledovatelia videli ďalší Príbeh, museli ste ísť do nastavení tohto Príbehu a zrušiť blokovanie. V roku 2018 však Instagram spustil funkciu blízkych priateľov, vďaka ktorej je zdieľanie obsahu s obmedzenou skupinou oveľa jednoduchšie. Po vytvorení zoznamu blízkych priateľov budete mať možnosť zdieľať Story len s týmto zoznamom. Ak zverejňujete obsah, ktorý by mohol byť kontroverzný, či osobný, táto možnosť používateľovi môže ušetriť stresu. V prípade, že neviete, ako pridať ľudí do zoznamu blízkych priateľov, ukážeme, ako začať.

  • Otvorte aplikáciu Instagram pre systém Android alebo iOS.
  • Kliknite na svoj avatar v pravom dolnom rohu.
  • Kliknite na tlačidlo ponuky v pravom hornom rohu a klepnite na položku Blízki priatelia.
  • Ak ešte nemáte zoznam blízkych priateľov, môže sa zobraziť obrazovka s tlačidlom Začať. Ťuknite naň. To vedie k zoznamu návrhov ľudí, s ktorými môžete začať svoj zoznam, spolu s odkazom na informácie o tom, ako to funguje. Keď si vyberiete svoj počiatočný zoznam, Kliknite na Vytvoriť zoznam.
  • Keď teraz vyberiete položku Blízki priatelia, zobrazí sa používateľov aktuálny zoznam blízkych priateľov. Ak chcete pridať ďalších priateľov, zadajte ich mená (alebo používateľské mená Instagram) do poľa Search (Hľadať) v hornej časti stránky a ťuknite na zaškrtávacie políčko vedľa ich mena.
  • Ak chcete niektoré mená zo zoznamu odstrániť, jednoducho zrušte začiarknutie krúžku napravo od mena.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno