Domov Novinky Tip na darček: Bluetooth reproduktor BML

Tip na darček: Bluetooth reproduktor BML

Zdielať

Druhým testovaným zariadením je bezdrôtový reproduktor BML. Hoci rozmerovo nejde o najmenšie zariadenie, keďže BML S7 má rozmery 200×70×70 mm (Š×V×H), hodí sa na cesty alebo na počúvanie ako vhodný doplnok pre mobilné zariadenia, akými sú smartfóny, tablety, či notebooky.

Reproduktor má jednoduché ovládanie a LED displej, ktorý ukazuje čas, prípadne frekvenciu FM rádia. Umožňuje viacero vstupov – bezdrôtové (cez Bluetooth 3.0), linkový AUX (pomocou audio kábla s 3,5 mm jack konektorom), prehrávanie z pamäťovej karty (microSD) alebo priamo FM rádio v spektre už štandardných frekvencii v FM pásme (87 – 108 MHz). Na ovládanie reproduktora slúžia tlačidlá na hornej strane. Zmeniť skladbu, ovládať hlasitosť či pozastaviť počúvanie možno diaľkovo alebo priamo na reproduktore.

Za nevýhodu považujeme resetovanie času a dátumu v prípade úplného vybitia batérie. Tá by pritom mala podľa slov výrobcu vydržať šesť hodín – nám sa podarilo dosiahnuť štyri. Nabíjanie je potom realizované pomocou zastaraného microUSB konektoru. Výhodou reproduktoru je stereo zvuk s 10W výkonom, ale tiež možnosť nastaviť si vlastnú melódiu ako zvonenie na budík.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno