Domov Novinky SWAN spustil LTE internet pre domácnosti v ďalších mestách

SWAN spustil LTE internet pre domácnosti v ďalších mestách

Zdielať

Ďalšie tisícky domácností si môžu vďaka SWANu užívať výhody vysokorýchlostného internetu, ktoré prináša najmodernejšia LTE technológia. Telekomunikačný operátor oddnes svoje služby ponúka aj v mestách Levice, Liptovský Mikuláš, Stupava a Trenčianske Teplice.

SWAN Logo

LTE internet je vhodnou voľbou nielen pre obyvateľov rodinných domov a iných lokalít, kde boli doteraz používatelia odkázaní na služby cez DSL, Wi-Fi alebo WiMax providerov. Preto operátor pracuje aj na pokrývaní okrajových častí miest. Aktuálne je služba LTE internet pre domácnosti dostupná pre viac ako 135 obcí z celého Slovenska.

SWAN pokrytie LTE doma 20160706

Kliknutím na obrázok zobrazíte plný náhľad

Operátor od spustenia služby eviduje stovky spokojných zákazníkov v desiatkach miest, ktorí môžu využívať až tri produkty z radu LTE doma. Služba LTE doma S je určená menej náročným domácnostiam, ktorým postačí rýchlosť 12/1 Mbit/s, no atraktívna je najmä nízkou cenou iba 9,99 eur mesačne.

LTE doma M poskytuje kvalitný internet za cenu 14,99 € a maximálnu dosiahnuteľnú rýchlosť až 25/2 Mbit/s. Náročnejším klientom je určený produkt LTE doma L s rýchlosťou maximálne 70/5 Mbit/s, ktorý SWAN ponúka za 19,99 eur.  Dostupnosť služby na konkrétnej adrese si môžu zákazníci overiť vo všetkých predajniach, alebo na infolinke.

Zdroj: SWAN