Domov Novinky SWAN: Služba LTE doma vo všetkých krajských mestách

SWAN: Služba LTE doma vo všetkých krajských mestách

Zdielať

SWAN sa stal prvým telekomunikačným operátorom, ktorý pokryl všetky krajské mestá na Slovensku pevným LTE internetom pre domácnosti. Okrem toho na mape pokrytia pribudlo sedem nových významných miest. SWAN spustil začiatkom mája službu LTE doma v mestách Banská Bystrica, Hlohovec, Košice, Nové Mesto nad Váhom, Prešov, Trenčín a Zvolen.

SWAN Logo

SWAN od spustenia služby eviduje stovky spokojných zákazníkov v desiatkach miest, ktorí môžu od mája využívať aj nový produkt z radu LTE doma. K produktom LTE doma s prívlastkami S a L, pribudol pred niekoľkými dňami ďalší s názvom LTE doma M. Ten poskytuje kvalitný internet za cenu 14,99 eura a maximálnu dosiahnuteľnú rýchlosť až 25/2 Mbps. Okrem toho operátor pri produkte LTE doma S rovnako od mája navýšil maximálnu rýchlosť z 6/1 Mbps na 12/1 Mbps.

LTE doma mapa pokrytia

Telekomunikačný operátor sa stále drží svojho plánu a sľubuje do konca roka pokryť LTE technológiou každé okresné mesto. Aktuálne je vysokorýchlostný internet pre domácnosti dostupný pre obyvateľov už 28 miest a 125 obcí z celého Slovenska. Produkt LTE internet rieši častý problém obyvateľov nielen rodinných domov, ktorí mali doteraz k dispozícii iba internetové pripojenie cez DSL či Wi-Fi, pretože optický internet nebol v mieste ich bydliska dostupný.

Zdroj: SWAN