Domov Novinky SWAN MULTIMEDIA poskytne viac HD kanálov

SWAN MULTIMEDIA poskytne viac HD kanálov

Zdielať

SWAN vo svojom vysielaní MULTIMEDIA pridáva do programového rastra 3 nové regionálne stanice a kvalitný filmový kanál AMC HD. Po novom tak zákazníci budú môcť sledovať 111 TV kanálov, pričom 42 z nich bude v HD kvalite.

SWAN_logo_fullHD

,,Najnovšie pribudol do nášho programového rastra filmový kanál AMC HD, ktorý ponúka divákom zážitok zo sledovania filmových trhákov vo vysokom rozlíšení v originálnom znení alebo kvalitnom českom a maďarskom dabingu. Dopĺňa tak ponuku prémiových filmových HD kanálov HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, ktoré v programovej ponuke digitálnej TV pribudli koncom minulého roka,“ hovorí produktový manažér pre televíziu SWAN, a. s., Milan Svrček.

amc_hd

Program AMC HD je integrovaný v službe Televízia L a XL od necelých 15€ mesačne. AMC HD je americkou stanicou, ktorá výrazne investovala do pôvodnej tvorby. Jej pôvodné seriály sú napríklad Mad Men, Perníkový tatko, The Walking Dead, a aj vďaka týmto seriálom sa teší veľkej sledovanosti. Seriál Perníkový tatko vysiela táto stanica každý štvrtok. Medzi pribudnuté regionálne kanály patria: TV Severka, TV Vega a TV Naša, tieto programy vysielajú spravodajstvo a relácie z regiónov Slovenska. SWAN MULTIMEDIA ponúka až 15 regionálnych programov v zákaldnom balíku Digitálna televízia S, obsahuje aj športový kanál TV Spartak, kde je možné sledovať všetky zápasy tohto futbalového tímu z Trnavy.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno