Domov Novinky Spotify bude streamovať aj video

Spotify bude streamovať aj video

Zdielať

Služba Spotify existuje na trhu už 8 rokov a za túto dobu sa jej podarilo pristúpiť k priečkam lídra medzi streamovacími službami na hudbu. Spotify sa môže pochváliť využiteľnosťou na mnohých zariadeniach, od smartfónov, cez počítače až po herné konzoly. Katalóg služba poskytuje viac, než 30 miliónov jednotiek obsahu a tu Spotify nekončí! Vrámci štatistík prichádza Spotify ku kroku, že prostredníctvom služby by mohli byť streamované aj videá, či už hudobné, alebo aj iné. Rozšírená služba začne v testovacích verziách v týchto štátoch: Veľká Británia, Nemecko a Švédsko.

spotify-logo
Spotify tají mnoho ohľadom služby a preto nie je možné v súčastnosti povedať, ktoré platformy službu streamovania videí dostanú. Predstavenstvo služby ale dodalo, že rozloženie a výber videí bude postavený na rovnakej báze, ako výber hudby a preto by si mali používatelia na rozšírený systém zvyknúť prakticky ihneď.

spotify_shows

Spoločnosť urobí službu oveľa zaujímavejšou, nakoľko chce v doobednom výbere ponúkať horúce novinky a vo večerných hodinách najmä zaujímavé príbehy, či rôzne sketche. Novinka v doterajšej službe ponesie názov Shows a bude ju možné zobraziť po vysunutí ľavého menu.

Zdroj: AndroidHeadlines