Domov Novinky Spoločnosť Taxify sa premenovala na Bolt

Spoločnosť Taxify sa premenovala na Bolt

Zdielať

Taxify, európska prepravná platforma mení svoj názov na Bolt a predstavuje nové logo. Nová značka sa bude počas nasledujúcich týždňov postupne prezentovať naprieč celosvetovým trhom.

Premenovanie prichádza ako ďalší prirodzený krok podporujúci širšiu víziu spoločnosti a obsahuje nové meno a logo. Táto zmena prináša identitu značky v súlade so širšou víziou spoločnosti v oblasti dopravy, ktorá sa už rozšírila zo zdieľanej jazdy autami a motorkami na zdieľanie kolobežiek. Nové meno „Bolt“ znamená rýchly a ľahký pohyb – presne to, aká by mala byť skúsenosť s presúvaním sa v meste, či už autom, kolobežkou alebo verejnou dopravou.

Technologická spoločnosť založená v Estónsku dnes slúži 25 miliónom zákazníkov vo viac ako 30 krajinách sveta a stala sa lídrom v Európe a Afrike. Bola tiež prvou spoločnosťou, ktorá v jednej aplikácii priniesla zdieľanie jazdy a zdieľanie kolobežiek a v súčasnosti pracuje na rozšírení služby zdieľania kolobežiek v mnohých európskych mestách. Nová značka sa bude počas nasledujúcich týždňov postupne prezentovať naprieč celosvetovým trhom. Používatelia nebudú musieť vykonať žiadne kroky, pretože aplikácia sa aktualizuje automaticky.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno