Domov Novinky Samsung Pay: Nová mobilná platobná služba

Samsung Pay: Nová mobilná platobná služba

Zdielať

Spoločnosť predstavila Samsung Pay, bezpečnú a jednoducho použiteľnú mobilnú platobnú službu, ktorú môžu využiť používatelia na nákup takmer všade. Fungovať bude od 20. augusta v Južnej Kórei a Spojených štátoch od 28. septembra.

Samsung Pay

JK Shin, CEO a riaditeľ divízie IT & Mobile divízie spoločnosti Samsung Electronics na slávnostnom predstavení nových vlajkových lodí Samsung Galaxy S6 Edge Plus a Galaxy Note 5 v New Yorku povedal: „S predstavením nových mobilných zariadení odštartujeme novú éru mobilných platieb. Ide o odvážny krok vpred, ktorým chceme ďalej rozšíriť možnosti využitia mobilných telefónov. Táto služba je jednoduchá, bezpečná a čo je najdôležitejšie, využiteľná pre väčšinu obchodníkov, bez ohľadu na to, ktorý POS terminál využívajú.“

Platobná služba Samsung Pay bude predinštalovaná v nových smartfónoch Galaxy S6 Edge Plus a Note 5 a voľne stiahnuteľný softvér pre modely Galaxy S6 a S6 Edge bude na americkom a kórejskom trhu k dispozícii v polovici augusta. Vybraní používatelia mobilných telefónov Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus a Note 5 v USA budú mať možnosť zúčastniť sa skúšobného testovania od 25. augusta.

Zdroj: TS