Domov Novinky Samsung Galaxy Xcover 3: Partner do práce aj nepohody

Samsung Galaxy Xcover 3: Partner do práce aj nepohody

Zdielať

Smartfón Galaxy Xcover 3 je určený pre vyznávačov aktívneho života. Je dostatočne robustný, aby vydržal náročné outdoorové podmienky, má aj zaujímavý dizajn s tenkým profilom, takže bez problémov obstojí aj počas obchodného rokovania.

Samsung Galaxy Xcover 3 01

Vďaka špeciálnemu tlačidlu Xcover získate okamžitý prístup k obľúbeným funkciám, aj keď ste práve na svahu a máte rukavice, alebo sa rútite lesným chodníkom na bicykli. Smartfón má stupeň krytia IP67, takže odolá prachu i vode (vydrží bez ujmy ponorenie do vody v metrovej hĺbke po dobu 30 minút). Konektory USB a slúchadiel sú chránené pred vniknutím vody a prachu do zariadenia bez toho, aby potrebovali samostatný kryt. Okrem stupňa krytia IP67 získal Xcover 3 tiež vojenský štandard MIL-STD 810G, takže bez problémov zvláda aj teplotné šoky a otrasy.

Samsung Galaxy Xcover 3 02

Základom je batéria s kapacitou 2200 mAh. Okrem LED svetla príde všetkým dobrodruhom iste vhod aj výškomer, kompas a GPS navigácia. Telefón používa štvorjadrový s taktom 1,2 GHz. Operačná pamäť má 1,5 GB, používateľská pamäť ponúka 8 GB, ktorú je možné rozšíriť až na 128 GB. Samsung Galaxy Xcover 3 bude na našom trhu dostupný od polovice mája za odporúčanú cenu 229 eur s DPH.

Zdroj: TS