Domov Novinky Samsung Galaxy S7 prinesie podporu microSD kariet

Samsung Galaxy S7 prinesie podporu microSD kariet

Zdielať

Spoločnosť Samsung zožala tento rok veľký úspech svojimi prémiovými smartfónmi, ako Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ a Note 5, avšak niektorí používatelia kritizovali niekoľko chýbajúcich vecí, ako odnímateľný zadný kryt alebo slot pre pamäťovú kartu formátu microSD. Samsung na tému druhej povedal, že dôvodom je príliš nízka rýchlosť týchto kariet v porovnaní so vstavaným úložným priestorom technológie UFS 2.0.

Samsung Galaxy S6 01

Teraz je ale pravdepodobné, že sa Samsung prispôsobil spätnej väzbe a do svojej novej vlajkovej lode S7 (a pravdepodobne aj S7 Edge) prinesie podporu microSD kariet, teda aspoň podľa talianského blogu, ktorý tvrdí, že je vo vzťahu s dôveryhodnými zdrojmi. Tento blog takisto tvrdí, že zatiaľ čo Galaxy S7 bude mať menší displej veľkosti 5,2“, Edge varianta prinesie väčší 5,7“ displej, teda taký istý ako pri S6 Edge+.

Samsung Galaxy S7 Edge Koncept Render

Navyše, tento ohnutý smartfón by mal byť ohnutý horizontálne aj vertikálne. Je dosť ťažké si predstaviť takýto smartfón a celá táto správa znie skôr ako prianie či návrh a nie ako reálne predpovede. Či sa naplnia, zistíme buď v januári alebo tradične vo februári budúceho roka.

Zdroj: SamsungHDBlog