Domov Novinky Samsung Galaxy J5 a J7 (2016) v predaji na slovenskom trhu

Samsung Galaxy J5 a J7 (2016) v predaji na slovenskom trhu

Zdielať

Nové smartfóny Galaxy J5 a J7 ponúkajú pokročilé fotografické funkcie, rýchle mobilné pripojenie a veľký Super AMOLED displej v elegantnom tele s kovovým rámčekom za dostupnú cenu. Spoločnosť Samsung predstavila na slovenskom trhu nové modely Galaxy J5 a J7 pre rok 2016. Oproti predchádzajúcim modelom vynikajú obaja smartfóny strednej triedy radom vylepšení, ako je prepracovaný kovový dizajn, lepšia svetelnosť fotoaparátu alebo väčšia operačná pamäť a kapacita batérie.

Samsung Galaxy J5 a J7 (2016) 01

V elegantnom tele s kovovým rámčekom je osadený 5,5“ Super AMOLED displej pri modeli Galaxy J7 a 5,2“ Super AMOLED displej pri modeli Galaxy J5. Oba telefóny sú vybavené výkonnými procesormi a 2GB RAM pre spoľahlivý výkon a multitasking. Funkcia Smart Manager sa stará o optimálne využitie pamäte a procesov, zatiaľ čo Ultra Power Saving mode v prípade núdze predĺži životnosť batérie, ktorá má kapacitu 3300 mAh pri modeli Galaxy J7 a 3100 mAh pri modeli Galaxy J5.

Samsung Galaxy J5 a J7 (2016) 02

Dvojitým kliknutím na tlačidlo Domov možno pohotovo do dvoch sekúnd spustiť hlavný fotoaparát s 13 MPx snímačom a svetelnosťou f/1.9 pre tie najlepšie výsledky aj za zhoršených svetelných podmienok. Telefóny sú prispôsobené posledným trendom a ponúkajú rozšírené „selfie“ funkcie ako sú Palm selfie (ovládanie gestom), Wide selfie (skupinové selfie) alebo Beauty Mode (automatické vylepšenie snímky).

Samsung Galaxy J5 a J7 (2016) 03

Predný fotoaparát s 5 MPx snímačom a svetelnosťou f/1.9 je navyše popri štandardnej LED dióde vybavený ešte funkciou Selfie blesk, ktorá rozžiari displej bielou farbou a pomáha tak zlepšiť svetelné podmienky. Vo výbave nechýba LTE pre rýchle mobilné pripojenie k internetu a funkcia NFC a Bluetooth 4.1 pre bezkontaktnú komunikáciu. Novinky sú na slovenskom trhu k dispozícii vo farbách čiernej, bielej a zlatej. Samsung Galaxy J5 (2016) sa ponúka v Single SIM aj Dual SIM variante za odporúčanú maloobchodnú cenu 219 EUR vrátane DPH. Samsung Galaxy J7 (2016) – Single SIM – za odporúčanú maloobchodnú cenu 279 EUR vrátane DPH.

Zdroj: Samsung