Domov Novinky Samsung Galaxy Core Prime DS

Samsung Galaxy Core Prime DS

Zdielať

samsung_galaxy_core_prime_DS_1Samsung to asi s osekaním ponuky nemyslel vážne, nakoľko GSMArena dnes uviedla, že Samsung rozširuje ponuku o nový telefón – Core Prime. Opäť sa jedná o telefón nižšej triedy, avšak bude Dual SIM. Samsung Galaxy Core je celá rada, a teraz k nim pribúda ďalší model Core Prime. Vpredu nájdeme 4,5″ displej s rozlíšením 800×480 pixelov, srdcom telefónu je štvorjadrový procesor taktovaný na 1,2 GHz a popritom 1 GB operačnej pamäte.

Vnútorná pamäť disponuje kapacitou len 8 GB, no možné rozšíriť ju pamäťovou kartou. Čo z toho, že Google neustále blokuje inštalovanie aplikácií na kartu. Fotografie sú zhotovované 5Mpx snímačom, vpredu nájdeme zase 2Mpx čip. Telefón tiež obsahuje dva sloty na SIM karty, pričom jednu z nich možno prevádzkovať v sieťach LTE. Ako vidíme parametre nie sú vyslovené zlé, zamrzí však displej.

Batéria telefónu má kapacitu 2000 mAh, operačným systémom je Android 4.4.4 vo verzii KitKat. Telefón je zatiaľ dostupný na indickom eBay a Amazonu za cenu pohybujúcu okolo 120 eur, o globálnej dostupnosti informácie nie sú.

Zdroj: GSMArena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno