Domov Novinky Prvý predpredaj OnePlus Nord už zajtra ráno!

Prvý predpredaj OnePlus Nord už zajtra ráno!

Zdielať

Prichádzajú najnovšie správy ohľadom chystanej novinky OnePlus Nord podľa ktorých by sme sa mali teoreticky mohli dozvedieť viac oficiálnych informácií a to už na zajtra ráno. S najväčšou pravdepodobnosťou nepôjde o žiadne oficiálne predstavenie.

Logicky by sme sa mali dozvedieť aspoň konkértne parametre telefónu a najmä jeho cenu. Na stránkach spoločnosti sa totiž pred chvíľu objavili informácie o prvej fáze predpredajov tohto telefónu, ktoré vypuknú už zajtra o 10:00 nášho času. A práve Slovensko, aj Českáý republika sú na zozname krajín, v ktorých sa predpredaj začne už zajtra. Pôjde však o veľmi špecifický predpredaj, ktorý má bližšie skôr k rezerváciám. Všetko bude prebiehať v troch vlnách – 1. júla, 8. júla a 15. júla. Za 20 eur zálohy budú zákazníkom doručené promo produkty značky OnePlus a v momente dostupnosti telefónu získajú zľavový kupón v hodnote 20 eur na reálne dokončenie objednávky. Samozrejme, čím skôr kúpite OnePlus Nord v predpredaji, tým lepšie darčeky výrobca ponúkne. V tomto bizardnom predpredaji je zaujímavé, že zákazník nepozná parametre a ani cenu.

Zajtra už snáď budeme poznať definitívnu odpoveď na všetky otázky súvisiace s vybavením telefónu. Zaujímavosťou však je, že v dokumentárnej sérii firmy o vývoji OnePlus Nord sa objavili prototypy telefónu, ale nie je jasné, či ide o finálnu verziu produktu. CEO Carl Pei sa vo videu vyjadril, že pôjde o prvý telefón OnePlus s cenovkou pod 500 dolárov, čo bohužiaľ neznie až tak optimisticky. Fanúšikovia totiž verili nádejným správam o cene začínajúcej niekde na hranici 300-330 dolárov. Uvidíme však, či sa cena naopak neustáli na cca 400 dolárov / eur pre základnú verziu, aby priamo konkurovala iPhone SE 2020.

Zdroj: GCh

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno