Domov Novinky Prvé úniky Xiaomi Redmi Note 2 sú známe

Prvé úniky Xiaomi Redmi Note 2 sú známe

Zdielať

Xiaomi-Redmi-Note-2-01Čínska spoločnosť Xiaomi, známa kvalitnými zariadeniami s dostupnými cenami pripravuje nový Xiaomi Redmi Note 2. Ide o druhú generáciu modelu Redmi Note. Rozmery by sa mali navýšiť z pôvodných 154×78,7 mm na 159×82 mm. Toto je mierne sklamanie, pretože uhlopriečka displeja 5,5“ by mala byť zachovaná. Sklamanie sa rýchlo zmení na nadšenie, ak sa pozrieme na procesor. Ide o Qualcomm Snapdragon 615 s ôsmimi jadrami na frekvencii 1,7 GHz a grafikou Adreno 405. Podporovať bude aj LTE, takže sa máme na čo tešiť.

Fotoaparát by mal mať rozlíšenie 13 MPx a podľa výrezu z krytu sa špekuluje o dvojitom LED blesku, ktorý by mal priniesť lepšiu kvalitu prisvetlenia aj prirodzenejšie farby fotografií. Informácie nie sú potvrdené a môžu sa od finálneho výrobku líšiť.

Xiaomi-Redmi-Note-2-02

Predpokladaná cena by mala byť okolo 190 eur, čo je vzhľadom k staršiemu modelu viac, lepšie výbava novej generácie túto čiastku veľmi rýchlo ospravedlní. Cena je bez DPH a príplatkov za dopravu či prirážku priekupníkov.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Xiaomi Redmi Note poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Xiaomi Redmi Note Pro poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: AndroidHeadlines.com