Domov Novinky Prichádza aplikácia wilio, čo ponúkne?

Prichádza aplikácia wilio, čo ponúkne?

Zdielať

Na Slovensko prichádza revolúcia v oblasti poskytovania služieb. Štartuje platforma zdieľanej ekonomiky wilio, ktoré pomôže okamžite vyhľadať množstvo špecialistov pripravených pomôcť s takmer všetkým od upratovania, tepovania, až po právne alebo daňové poradenstvo.

Nová aplikácia ponúka revolučné možnosti využitia, no nie je žiadnym nováčikom. Vychádza z predchádzajúcej aplikácie Rukie, ktorá slúžila na vyhľadávanie remeselníkov. Rukie má za sebou dva roky existencie, počas ktorých pomohlo nájsť používateľom toho správneho remeselníka viac ako 22-tisíc krát.

Aplikácia umožňuje nájsť 207 kategórií služieb od takmer 22-tisíc rôznych poskytovateľov. Či je to upratovanie, výmena pneumatík, preklady textov, alebo hoci aj nové gélové nechty – to všetko je možné nájsť v jedinej aplikácii. Dostupných je napríklad 7631 stavebných robotníkov, 1781 opatrovateliek detí, 1634 autoservisov a 2831 upratovačiek. Počet zapojených poskytovateľov navyše narastá.

Nová aplikácia je určená nielen pre bežných používateľov, či poskytovateľov služieb, ale aj pre tých, ktorí len hľadajú možnosti pre privyrobenie si popri svojej bežnej práci, či prácu na doma. Zaujímavá je tiež pre firmy. Tým sa tak otvára napríklad veľmi rýchla a efektívna cesta pre nájdenie nových členov tímu alebo dočasného záskoku, napríklad v prípade choroby. Jednoducho si zadajú typ činnosti, o ktorý majú záujem a vyberú si tých správnych ľudí. V malých a stredných podnikoch môže wilio dokonca nahradiť oddelenie nákupu.

Ako to funguje?

Používanie aplikácie je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť niekoľko rýchlych otázok, vybrať si miesto, čas a preferovanú službu. Požiadavky okamžite dostanú všetci dostupní poskytovatelia v blízkom okolí, ktorí spĺňajú požiadavky dopytu. Do niekoľkých minút používateľ dostane k dispozícii prvé odpovede s ponukami. Následne si vyberie toho poskytovateľa služby, ktorý mu najviac vyhovuje. Po realizácii môže dodávateľa ohodnotiť a pomôcť tak ostatným.

Vďaka prehľadným hodnoteniam poskytovateľov od reálnych používateľov vie každý posúdiť kvalitu ponúkaných služieb bez potreby komplikovaného získavania referencií vo svojom okolí, cez rodinu, priateľov, či na internete. Okrem spokojnosti s vykonanou prácou je možné hodnotiť napríklad aj komunikáciu či cenu ponúkaných služieb. Používatelia tak ušetria množstvo času nielen so získavaním správnych kontaktov, spoľahnúť sa môžu a na referencie ostatných ľudí z komunity používateľov.

Nová aplikácia wilio je dostupná pre používateľov zariadení s OS Android aj iOS, ktorí si ju môžu bezplatne stiahnuť v obchodoch Google Play a App Store. Dostupné je aj responzívne webové rozhranie.
Najzaujímavejšie štatistiky však na záver. Aktuálne má aplikácia 132000 inštalácií, 21687 zapojených poskytovateľov, ktorí si zarobili 15,8 milióna eur vďaka Rukie (predchodca wilio). Zaujímavosťou je, že v 70% prípadoch príde prvá ponuka do 5 minút a aplikácia uspokojí 96% dopytov, pričom priemerné hodnotenie aplikácie bolo 4,25.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno