Domov Novinky Predstavujeme ConnectIT Battle RNBW set

Predstavujeme ConnectIT Battle RNBW set

Zdielať

Ako už ste si mohli všimnúť v názve, tak recenzia bude o hernom sete, poskytovaného spoločnosťou Connect IT. Ide o ich herný set Battle RNBW, v ktorom možno nájsť klávesnicu, myš a slúchadlá – všetko v hernom prevedení.

Celý set, teda až na slúchadlá je RGB podsvietený a to s možnosťou si podsvietenie prispôsobiť podľa svojho vkusu. Slúchadlá sú síce tiež podsvietené, avšak len monotónnou červenou farbou. Na bokoch je okrem loga výrobcu aj logo série Battle, ktoré má označenie radiácie. Okrem týchto prvkov sú slúchadlá z čierno zafarbeného plastu.

Okrem hlavového mostu, ktorý je z plastu, s hladkým vzorom je zvyšok plastových častí opracovaných do hrubého vzoru. Výbavou slúchadiel je samozrejme tiež mikrofón, bez ktorého by sa dnes hociktoré herné slúchadlá asi neobišli. Náročných používateľov určite potešia 40 mm meniče spolu s príjemným a mäkkým polstrovaním. Polstrovaný je tiež náhlavník pre väčšiu poskytnutie komfortu.

Slúchadlá pracujú na frekvenčnom rozsahu 20 – 20000 Hz pri 94 db/mW, impedancia je potom 16 Ω. Vo výbave je aj zvuková karta a pripojenie je teda riešené prostredníctvom USB typu A. Celá slúchadlá potom aj s mikrofónom, ktorý je sklápací má hmotnosť 250 gramov. Za nevýhod považujeme neodnímateľný mikrofón.

Klávesnica má RGB podsvietenie a zároveň ju možno nastaviť do troch druhov, v troch rôznych intenzitách. Za zmienku stojí, že je výškovo polohovateľná, má 180 cm kábel zakončený pozláteným USB konektorom. Kábel je tiež opletený, čo výrazne zvyšuje jeho odolnosť pred bežnými vplyvmi, ako je potrebné prípadné nechcené prejdeniu stoličiek, či snáď privretiu kusom nábytku.

Ďalšími výhodami klávesnica je 19 anti-ghost kláves a čím ďalej viac obľúbená Windows-lock kláves. Výrobca zaručuje kompatibilitu so všetkými operačnými systémami Windows XP a vyššie za podmienky použitia minimálne USB 1.1. Samotná klávesnica je s čierneho plastu a dostatočne dlhú opierkou dlaní pre pohodlné písanie. Uprostred spodnej časti tejto opierky sa nachádza opäť logo radu, ktoré je oproti slúchadlám podsvietené.

Myš z tohto setu je rovnako, ako klávesnica aj slúchadlá – z čierneho plastu. Tu nehľadajte futuristické prvky ako pri myškách, ktoré sú rôzne dizajnovo delené, alebo rozlične zafarbené. Výrobca vsádza skôr na minimalizmus a teda aj podsvietenie, ktoré je RGB a nastaviteľné do niekoľkých farieb.

Avšak vďaka zaujímavo umiestnenému podsvieteniu a funkcii breathing používateľovi bude pripadať, akoby levitovala. Myš má totiž RGB podsvietením lemovanou najmä svojou spodnú časť. Okrem nej je tiež použité podsvietenie okolo kolieska a tiež je podsvietené logo série, nachádzajúce sa bližšie k zápästiu, v zadnej časti.

Pri hraní je k dispozícii šesť tlačidiel so spínačmi Huan, ktoré sú testované na 5 miliónov kliknutí. Citlivosť myši je nastaviteľná od 800-2000 DPI. Pre zákazníkov je k dispozícii celý set za predajnú cenu 50 eur, avšak možno kúpiť aj každý produkt zvlášť.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno