Domov Novinky Prečo Počasie v iOS stále nefunguje?

Prečo Počasie v iOS stále nefunguje?

Zdielať

Všimli ste si v posledných dňoch, že iPhone nefunguje správne?

Spoločnosť Apple má problémy, ktoré sa jej nedarí vyriešiť. Netýkajú sa len Počasia ale aj iných apiek a služieb. Poznáme podrobnosti. Na firmu sa valí v posledných dňoch obrovské množstvo kritiky z každej strany. Firma, ktorá je preslávená svojou špičkovou softvérovou podporou totiž absolútne nezvláda fungovanie niektorých služieb. Sťažujú sa na to ľudia po celom svete, vrátane Slovákov. Pred pár dňami prestala fungovať na iPhone aplikácia Počasie. Spoločnosť tento problém síce vyriešila no na jej nešťastie sa ešte niekoľkokrát vrátil. Nepríjemná chyba je prítomná dokonca aj dnes.

Možno by sa dalo pochopiť, že technologický gigant trpí problémom s jednou svojou službou, resp. aplikáciou a jej widgetom. Predsa len môže ísť o chybu, ktorú bude vedieť vyriešiť len aktualizácia iOS 16.4.1 a tá sa nedá vydať zo dňa na deň. Používatelia z celého sveta, ako aj stránka Apple System Status však v uplynulých dňoch hlásia aj iné problémy, ktoré sa týkajú úplne iných služieb a apiek. Pomerne často sa sťažujú na výpadky alebo nefunkčnosť posielania správ prostredníctvom iMessage, nemožnosť sťahovania alebo vyhľadávania aplikácií v internetovom obchode App Store či nefunkčnosť služby iCloud, na ktorej máme uložené dáta, fotky, videá a ďalšie.

Spoločnosť teda jednu chybu opraví, no medzi tým urobí zmeny, ktoré spôsobia ďalšie tri výpadky alebo problémy. Zďaleka to nie je ideálna situácia a taktiež sa to ku tejto firme, ktorá sa snaží držať renomé spoľahlivých technológií, zďaleka nehodí. Na druhej strane, aj majster tesár sa raz utne a každý raz zažíva lepšie alebo horšie obdobie. Ak ste sa teda stretli s ktorýmkoľvek z vyššie opisovaných problémov aj vy, odporúčame vám zostať trpezlivými a počkať, kým to Apple celé vyrieši. Snáď to už nebude trvať dlho.