Domov Návody Potrebujete obnoviť zmazané dáta? Máme tip, ako na to!

Potrebujete obnoviť zmazané dáta? Máme tip, ako na to!

Zdielať

Veľké množstvo aplikácií na obnovu údajov je k dispozícii používateľom, ktorí majú obavy pri obnove odstránených súborov. Z pomedzi aplikácii má EaseUS Data Recovery Wizard viac než dosť pozornosti. Používatelia, ktorí sú znepokojení a majú starosti pri obnove už zmazaných súborov si nemusia robiť ťažkú hlavu. Riešením pre nich je už zmienené riešenie a čo je najlepšie – je zadarmo!

EaseUS Data Recovery Wizard ponúka taktiež veľmi jednoduché a prehľadné prostredie aplikácie, dá sa ľahko ovládať a je intuitívne. Po prvom spustení aplikácie budú používatelia vidieť všetky dôležité informácie na hlavnom paneli. Preto netreba extra skúsenosti, ani školenia na ovládanie prehľadného softvéru. Používatelia môžu jednoducho pristupovať k funkciám, ktoré chcú a potom pokračovať. Pomocou aplikácie pre obnovu dát na pevnom disku majú možnosť vybrať a obnoviť aj odstránené súbory.

Sprievodca obnovou dát z EaseUS nie je nástroj, ktorý je obmedzený na obnovu pevného disku. Používatelia môžu využiť tento nástroj a obnoviť odstránené súbory z rôznych úložných zariadení. Napríklad budú môcť obnoviť zmazané súbory z SD kariet, fotoaparátu, USB flash diskov alebo dokonca z mobilného telefónu. Nezáleží pritom, či používateľ zmazal obrázok, video, dokument, komprimovaný súbor alebo zvukový súbor, sprievodca obnovou dát z programu EaseUS môže poskytnúť pomoc, ktorú potrebuje pri obnovení.

Stačí len použiť tento bezplatný softvér na obnovu dát. Preto môže byť považovaný za najuniverzálnejší program na obnovu dát, ktorý je k dispozícii. A ako sme spomenuli v úvode, je zadarmo. A to je ďalší bonus, keďže nie je treba dokupovať rôzne licencie. Výrobca má však k dispozícii aj verziu „Pro“, tá ponúka aj mnohé ďalšie užitočné funkcie.

3 komentárov

  1. Dobrý deň pred vyše týždňom sa mi v telefone obnovili továrenske nastavenia,čiže vymazalo sa mi úplne vsetko,teda mrzia ma hlavne fotografie, myslite že existuje sposob ako ich dostať ešte späť?aj ked neboli na sd karte? A aj ak som nemala pred vymáhaním žiadnu aplikáciu na obnovenie fotografií? Ďakujem krasne za odpoveď

  2. dobry den potrebujem pomoc pred par dnami mi niekto na mojom pc nastavil do tovarenskeho nastavenia a teras sa mi vsetko vymazalo da se to niejake najs a ulozit to naspet do pc dakujem pekne za odpoved.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno