Domov Novinky Podrobnosti o hardvéri Nexus 5 unikli z distribučného centra LG

Podrobnosti o hardvéri Nexus 5 unikli z distribučného centra LG

Zdielať

Nexus 5 predregistraciaKaždý deň prídu informácie o pripravovanom zariadení, ktoré spoločne vyrábajú Google a LG. Našťastie sa stále dostanú na internet fotografie, ktoré stále niečo odhalia. Dnes sa potvrdili aj špekulácie či bude aj 32 GB verzia Nexus 5.

Dnes sa na internete objavili fotografie od kuriéra, ktorý prevážal práve tento LG Nexus 5. Zároveň boli odhalené  aj kompletne špecifikácie Nexus 5. Google stále nepovedal nič oficiálne, ale Nexus 5 je zjavne pripravený na predstavenie. Kanadský dopravca Wind Mobile dal fotografiu Nexus 5 na Facebook s predregistráciou, aby sa zúčastnené strany mohli dostať na zoznam, ktorý bude oznámený (v určitom okamihu). Spolu s týmto formulárom, sa dostal von aj zoznam špecifikácii, ktorý potvrdzuje pár vecí o tomto zariadení.

Špecifikácie Nexus 5:

Displej: 4,95 palcov s rozlíšením 1920×1080 pixelov (445 ppi), Ochranné sklo: Corning Gorilla Glass 3
Fotoaparát: Predný – 1,3 MPx
Zadný – 8 MPx (spolu s OIS)
Rozmery: 69,17×137,84×8,59 mm
Operačný Systém: Android 4.4 KitKat
Hmotnosť: 130 gramov
Procesor: Qualcomm Snapdragon 800 s taktom 2,3 GHz
Pripojenie: Wi-Fi (2,4G/5G) 802.11 a/b/g/n/ac, NFC, Bluetooth 4.0
Pamäť: 16/32 GB vnútorná pamäť, 2 GB RAM pamäť
Porty: MicroUSB, SlimPort, 3,5 mm Stereo audio jack, Dual mikrofón, Keramické tlačidla Power a regulácia hlasitosti.

Nexus 5 specifikacie

Takže teraz si môžeme byť istí, že bude aj 32 GB variant Nexus 5. Neexistuje však žiadna informácia o magicky väčšej kapacite batérii aj keď niektorí ľudia ešte stále dúfajú. Oficiálne údaje nám dávajú možnosť porovnať Nexus 5 a Nexus 4. Nový smartfón bude menší o 3 mm, o 1 mm širší a o 0,5 milimetra tenší. Nexus 5 je o 9 gramov ľahší. Nie je to zlé pre smartfón s väčším displejom. Z inej strany, prišli fotografie niekoľkých paliet Nexus 5 z kanadského distribučného centra LG. Zdá sa, že Kanada je úplne preplnená s novou vlajkovej loďou Google smartfónu.

nexus 5 balenieNexus 5 baliky

Zdroj: Theverge a Androidpolice