Domov Novinky Outlook pre Mac je odteraz zadarmo

Outlook pre Mac je odteraz zadarmo

Zdielať

Microsoft oznámil, že Outlook bude pre platformu Mac zadarmo bez nutnosti predplatného Microsoft 365 či licencie k MS Office.

Spoločnosť naposledy redizajnovala Outlook pre Mac v roku 2020, aby bol v súlade s dizajnovým jazykom a technológiami dostupnými v operačnom systéme macOS. Populárny e-mailový klient tak podporoval natívne notifikácie, widgety, funkciu Handoff medzi Macmi a iOS zariadeniami a iné vychytávky uľahčujúce prácu s aplikáciou. Outlook je po novom optimalizovaný pre beh na čipoch Apple Silicon M1 aj M2 a čoskoro pridá ikonu do menubaru pre rýchly prístup k niektorým funkciám a bude podporovať funkciu Focus (Sústredenie).

Krok Microsoftu uvoľniť Outlook pre jablčných používateľov zadarmo prichádza v dobe, keď je aplikácia vo verzii pre Windows v polovici veľkého redizajnu. Spoločnosť plánuje zlúčiť Outlook pre Windows a aplikáciu Windows Mail do jedného e-mailového klienta. Nový jednotný Outlook bude v podstate Outlook.com vo forme progresívnej webovej aplikácie (PWA) a bude dostupný taktiež zadarmo. Outlook pre Mac sa dá stiahnuť z Mac App Store.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno