Domov Novinky Oppo vylepšuje ďalšiu beta verziu ColorOS

Oppo vylepšuje ďalšiu beta verziu ColorOS

Zdielať

Oppo sa snaží o vylepšenie verzie ColorOS, ktorá je založená na Androide stále zlepšovať a pre TOP modely Find 7 a Find 7a priniesla novú beta verziu ColorOS 2.1.2i. Táto verzia prichádza s novinkami v aplikáciach fotoaparát a manažment batérie. Vo fotoaparáte je novinka Burst shot, ktorou je možné zachytiť viac snímok podržaním softvérovej spúšti.

Find 7 white

Potom je ľahko možné vybrať niekoľko snímok, ktoré sa uložia do smartfónu. Manažment batérie dostal novú funkciu, v ColorOS Security Center je funkcia „Abnormálna spotreba batérie“, ktorá bude informovať používateľa o aplikáciach bežiacich na pozadí a majú veľkú spotrebu batérie.

Taktiež aj uzamknutá obrazovka dostala nejaké vylepšenia a celkovo systém napravuje viacero chýb a vyladenia. Novú beta verziu je možné stiahnuť už teraz a cez OTA bude dostupná počas pondelka.

Zdroj: PhoneArena

Zdielať
Predchádzajúci článokUniklo video Windows Phone 10 s verziou 10158
Nasledujúci článokSamsung spúšťa aktualizáciu pre Galaxy Note 4
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno