Domov Novinky Online platby sú v obľube aj na Slovensku

Online platby sú v obľube aj na Slovensku

Zdielať

Online platobné metódy sú stále obľúbenejšie vďaka rýchlosti, bezpečnosti a jednoduchosti. Aj e-shopy ich začínajú ponúkať v čoraz väčšom počte. Platobných metód je niekoľko, no nie každý vie využiť ich potenciál na 100%, pretože zákazníci ich veľmi nepoznajú.

Platba internet

Sami by ste neverili, ale aj online platby môžu využívať všetci, od najkonzervatívnejších zákazníkov po tých, ktorí vyskúšajú každý nový spôsob platby. Veď zhodnoťte sami, ktorý z nasledujúcich spôsobov je pre vás ten naj.

  • Platba kartou online
  • Rýchla online platba – Platobné tlačidlo
  • Klasický bankový príkaz
  • Elektronická peňaženka

Za týmto názvom sa skrýva možnosť platby cez prostredníka, napríklad PayPal alebo PaySec. Zákazník si musí vytvoriť účet u prostredníka, ktorý prepojí s účtom alebo kartou a peniaze si potom dobíja. Úhrada prebieha okamžite. Poplatky si e-shopy zvyčajne neúčtujú, no môže si ich pýtať prostredník. Táto metóda nepatrí medzi najrozšírenejšie.

Zdroj: TS

Zdielať
Predchádzajúci článokArchos 50D Helium: Smartfón za nízku cenu
Nasledujúci článokOppo oficiálne potvrdzuje zrkadlový 5S smartfón
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno