Domov Novinky OnePlus začal promo kampaň na OnePlus 8T

OnePlus začal promo kampaň na OnePlus 8T

Zdielať

Pred niekoľkými dňami boli odhalené informácie o pripravovanom smartfóne OnePlus 8T, ktorý by mal byť predstavený už v októbri tohto roka.

Zdá sa, že pôvodný termín 14.10.2020 môže byť reálny. Zatiaľ ale nie je potvrdený. Indická pobočka spoločnosti už totiž začala propagačnú kampaň práve na OnePlus 8T. Na ich oficiálnom twitter účte sa tiež objavil teaser s nápisom „OnePlus 8T 5G – Coming Soon“.

Indická pobočka tiež na to konto vytvorila špeciálnu webovú stránku, kde sa môžu registrovať všetci fanúšikovia, ktorí by radi vedeli podrobnejšie informácie o pripravovanom telefóne. Zaregistrovaní potom budú pravidelne dostávať správy o chystanom zariadení a budú môcť súťažiť o ceny, pričom jedna z nich bude aj pripravovaný telefón.

Promo je už v plnom prúde, pričom ambasádorom značky je herec Robert Downey Jr. Na špeciálnych stránkach pre OnePlus 8T je k dispozícii aj krátke promo video s ambasádorom. Najzaujímavejšie na celej záležitosti je však, že výrobca vôbec neuvádza, ani nepripravuje model OnePlus 8T Pro, ktorý by podľa očakávaní mohol byť takisto predstavený ešte pred Vianocami. Nevedno zatiaľ prečo, hoci viacero leakerov odhaduje, že dôvodom je, že tento vylepšený model bude predstavený neskôr – inokedy a teda nemusia byť predstavené naraz.

Zdroj: GCh

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno