Domov Novinky OnePlus 3T prináša malé, ale podstatné vylepšenia

OnePlus 3T prináša malé, ale podstatné vylepšenia

Zdielať

Spoločnosť OnePlus, známa pre svoje výkonné a lacné smartfóny, sa zjavne posúva k modelu predstavovania dvoch smartfónov ročne. Minulý rok to boli OnePlus 2 a OnePlus X, keďže ale firma nechce vyrábať menšie smartfóny, pokračovania sa dočkal OnePlus 3. Nový model dostal navyše písmeno T, ktoré by malo znamenať Turbo.

oneplus-3t-01

Vylepšenia dostali podstatné súčasti tohto smartfónu. Čipset bol vylepšený na štvorjadrový Qualcomm Snapdragon 821, ktorý má takt 2,35 GHz, batéria bola zväčšená z 3000 na 3400 mAh a predný fotoaparát má teraz 16 MPx rozlíšenie. Okrem toho bola pridaná aj 128GB varianta a svetlošedú farbu nahradila tmavošedá, pričom zlatá farba bude pridaná o trochu neskôr.

Zvyšné špecifikácie sú ale rovnaké ako pri modeli OnePlus 3. Nájdeme tu teda 6GB RAM, 5,5“ Full HD AMOLED displej, rýchlonabíjanie Dash Charge, 16 MPx zadný fotoaparát, kovový unibody dizajn, USB Type-C konektor a Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou OxygenOS.

oneplus-3t-02

A keď sme už pri Androide, OnePlus prisľúbil, že všetky aktualizácie dostanú modely 3 a 3T naraz. Základný 64GB model bude stáť 439 eur a za 128GB model pýta OnePlus 499 eur. Predaj sa začne 28. novembra. Starší OnePlus 3 sa ale už predávať nebude.

Zdroj: OnePlus

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno